Będzie to już VII NOCNE ZWIEDZANIE, czyli spotkanie stanowiące ciekawą alternatywę dla festynów i imprez masowych organizowanych w okresie wakacyjnym.
W najbliższy weekend będziecie mogli zaangażować ciało i umysł do gry terenowej, która zostanie przeprowadzona na rozległym terenie Muzeum w Szczucinie. Czeka na Was rozwiązywanie zagadek i dobra zabawa. Organizatorzy przygootowali wiele atrakcji, które nie są dostępne na co dzień, między innymi: nocne kino plenerowe, uruchamianie zabytkowych maszyn czy też samodzielne wykonywanie odblasków.
Zachęcamy do odwiedzin wszystkich użytkowników dróg. Zapraszamy rodzinnie lub indywidualnie, wstęp i parking bezpłatny. Przybliżymy historię drogownictwa, techniki drogowej i dzieje zawodu drogowca - czytamy w przesłanym naszej redakcji zaproszeniu. - Obiekt jest dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.
Gdyby atrakcje Muzeum Drogownictwa okazały się niewystarczające, po sąsiedzku jest Zalipie i Pacanów, gdzie dopełnić można wakacyjny wyjazd z historią drogownictwa w tle.
oprac. wo/