Piątek, 14 czerwca | Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
24.05.2024 | Czytano: 232

Święto samorządu na starosądeckich błoniach (zdjęcia)

Samorządowcy z całej Małopolski wzięli dzisiaj udział we mszy św. w Klasztorze sióstr Klarysek, a następnie spotkali się na starosądeckich błoniach. Okazją był obchodzony 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego.

- Wszystkim samorządowcom i pracownikom samorządowym dziękuję za ich codzienną pracę i życzę, aby kolejne lata obfitowały w sukcesy, współpracę i rozwój Ziemi Sądeckiej – mówi starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba.
 
W dzisiejszym spotkaniu wziął udział m.in. była premier RP i poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Szydło, parlamentarzyści, marszałek województwa Małopolskiego Witold Kozłowski wraz z Zarządem i radnymi, a także starostwie, burmistrzowie i wójtowie z Małopolski. Nie zabrakło oczywiście starosty nowosądeckiego Tadeusza Zaremby, członków Zarządu i Rady Powiatu Nowosądeckiego. Homilię podczas mszy wygłosił bp Leszek Leszkiewicz.
 
Spotkanie zorganizował Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, a wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać krótkiego koncertu zespołu Trebunie-Tutki.
 
Fot. Maria Olszowska
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl