Środa, 22 maja | Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
16.04.2024 | Czytano: 761

Nowe dyrektorki powiatowych placówek oświatowych

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wręczył dzisiaj akty powołania dwóm dyrektorkom placówek powiatowych, które po przejściu procedury konkursowej ponownie zostały powołane na te stanowiska.

Akty powołania otrzymały: Maria Aleksander-Pisz – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju i Lucyna Dybiec – dyrektor Bursy Szkolnej w Starym Sączu.
 
- Gratuluję wygrania konkursu i życzę tak owocnej pracy jak dotychczas – mówił starosta Marek Kwiatkowski podkreślając zaangażowanie obu pań w prowadzenie powiatowych placówek. – Szkoła w Krynicy przeszła niedawno termomodernizację za niemal pięć milionów złotych, niebawem rozpocznie się tam jeszcze budowa parkingu. W Bursie planujemy w najbliższym czasie wykonanie łazienek w pokojach za prawie milion złotych. Wszystko to sprawia, że coraz więcej młodych ludzi uczęszcza do naszych szkół, korzysta z Bursy i internatów.
 
Paniom dyrektorkom pogratulowała także Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.
 
Fot. Maria Olszowska
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl