Czwartek, 18 kwietnia | Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
01.04.2024 | Czytano: 168

Nie żyje 9-letni chłopiec przygnieciony drzewem

Zakopiańska policja potwierdziła, że nie żyje 9-letni chłopiec z powiatu tatrzańskiego, na którego - i dwie inne osoby - przewróciło się drzewo, gdy wychodzili z kościoła w Zakopanem.

To kolejna tragiczna ofiara dzisiejszego dnia. Przypomnijmy, iż w sumie z powodu silnego wiatru, który przewracał drzewa, zginęło dziś w Zakopanem i Rabce-Zdroju 5 osób.

Około godziny 11.00 policjanci otrzymali zgłoszenia o poważnym wypadku na zakopiańskiej Olczy. Z informacji przekazanej policjantom wynikało, że na jadący samochód przewróciło się duże drzewo. Służby ratunkowe niestety nie zdołały uratować życia 23-letniej mieszkanki powiatu tatrzańskiego. Kolejne jak się później okazało tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce około godziny 13.00. W rejonie ul. Gładkie w Zakopanem na grupę osób wychodzących z kościoła spadło drzewo. W efekcie tego zdarzenia śmierć poniósł 9-letni chłopiec z powiatu tatrzańskiego, a dwie kobiety zostały ranne. Okoliczności i przyczyny tych tragicznych zdarzeń będą wyjaśniali teraz śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem pod nadzorem prokuratury. 

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Źródło Policja Zakopane

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl