Niedziela, 19 maja | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
20.03.2024 | Czytano: 313

Rolnicy w Krakowie

​Jak podaje Małopolska Policja, do Krakowa może przyjechać nawet ponad dwa tysiące pojazdów uczestniczących w proteście. Utrudnień w ruchu można się spodziewać już od godzin porannych w różnych częściach miasta. Będą występować przede wszystkim na głównych ulicach wjazdowych do Krakowa.

fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl
Z policyjnych ustaleń wynika, że:
  • od strony północnej – protestujący wjadą do Krakowa al. 29 Listopada, a następnie ul. Lubomirskiego udadzą się do ronda Mogilskiego, które to ma być miejscem zbiórki uczestników protestu
  • od strony wschodniej – utrudnienia wystąpią m.in. na ul. Igołomskiej, al. Jana Pawła II oraz ul. Mogilskiej
  • od strony południowej – pojazdy uczestniczące w proteście mają poruszać się ulicami: Herberta, Turowicza, Tischnera; na drodze nr 776 do protestujących dołączy grupa nadjeżdżająca od ul. Wielickiej; następnie pojazdy udadzą się II obwodnicą w kierunku mostu Kotlarskiego, ul. Kotlarskiej, ronda Grzegórzeckiego i ronda Mogilskiego.

W związku z zapowiadaną bardzo dużą liczbą pojazdów uczestniczących w proteście, można spodziewać się, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić również w innych częściach miasta oraz na ulicach dojazdowych do dużych skrzyżowań.

Szczegółowe informacje o sytuacji na drogach Krakowa i Małopolski na bieżąco zamieszcza Małopolska Policja.

 
Źródło Małopolska Policja / www.krakow.pl

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl