Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
22.06.2023 | Czytano: 137

Leśny Pogrom (zdjęcia)

W miniony weekend w Czarnym Dunajcu odbył się dwudniowy turniej paintballowy Leśny Pogrom, organizowany przez klub sportowy TS Harnasie Czarny Dunajec pod patronem Lasów Państwowych.

Leśny Pogrom (zdjęcia)
Turniej został podzielony na dwie sekcje. Dla zawodników sekcji paintball w wieku od 12 lat do 18 odbył się w scenerii leśnej, a dla sekcji NERF - zawodników w wieku od 4 lat do 10-ciu lat na hali sportowej, ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych.

Przed sobotnimi rozgrywkami w ramach konkursu Lasów Państwowych las będący arena zmagań został posprzątany. Zebrano 3 worki śmieci!

Po południu odbył się turniej leśny, w którym udział wzięło 24 uczestników, którzy zostali podzieleni na 8 drużyn 3 osobowych i rozegrali mecze między sobą w ilości 7-dmiu kolejek.

1. Nerfo Bukole
2. Wikingowie
3. Pioruny
4. Tygrysy i Pinky i Mózg
5. Szaleni Bombowcy i Puchatki
6. Perełki
7. Harnasie
8. Jagódki

Drugiego dnia, w niedziele odbył się turniej sekcji najmłodszej. Udział w turnieju wzięło 10 drużyn 2 osobowych przy wsparciu rodziców. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, mecze trwały 5 minut do 3 pkt.

1. Perełki Ciocia Maja i Karolina
2. Jagódki Mama i Wiktoria
3. "Pinky i mozg" Mama i Zuzia
4. "Szaleni bombowcy" Tata i Ola
5. Tygrysy Tata i Kuba
6. Puchatki Tata i Kuba
7. Nerfo Bukole Antek i Piotrek
8. Pioruny Tata i Staś
9. Harnasie Julka i Trener
10. Wikingowie Przemek i Michal

Po zakończeniu turnieju, zostały podliczone punkty, wręczone pamiątkowe dyplomy, medale i statuetki dla pierwszych trzech drużyn.

Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl