Czwartek, 23 maja | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
09.12.2022 | Czytano: 146

Zaczynają się Targi Studenckiej Mobilności

Już dziś o godzinie 14-tej w w Auditorium Maxium Uniwersytetu Jagiellońskiego na ulicy Krupniczej 33 w Krakowie rozpoczną się Targi Studenckiej Mobilności

Targi organizowane są przez Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tym roku impreza powróci z podwójną siłą, po pandemicznej przerwie. Poprzednia edycja Targów przyciągnęła sporą ilość osób, których ciekawość świata nie zna granic. Wydarzenie pozwala promować szeroko pojętą mobilność wśród młodych osób. Wydarzenie ma na celu przedstawienie uczestnikom różnych możliwości aktywności podczas trwania studiów oraz po ich zakończeniu. Promuje także tanie oraz przyjazne dla uczniów formy podróży.

Na Targach Studenckiej Mobilności znajdą się stoiska z organizacjami zajmującymi się studenckimi podróżami, wymianami, wyjazdami au pair i work&travel, stażami zagranicznymi oraz innymi podróżniczymi zagadnieniami. Pojawią się również liczne prelekcje z zaproszonymi prelegentami. Tematy tych wystąpień głównie będą dotyczyły pracy w podróżowaniu oraz połączeniu pracy zdalnej z turystyką. Nie zabraknie wykładów o danych krajach jak i życiu w nim. O godzinie 18:00 w dniu jutrzejszym odbędzie się spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską, na którym premierę będzie mieć książka "Co chcesz powiedzieć światu".

Targi są świetną inicjatywą dla każdego kto chce poszerzać swoje horyzonty. Dzięki temu wydarzeniu studenci mogą poznać różne formy możliwości pracy w podróży, jak żyć z podróżowania oraz jak przenieść swoją działalność do internetu. Na temat podróżniczego blogowania będzie można dowiedzieć się od samych ekspertów w tym fachu.

Organizacje na sali wystawowej oprócz promowania, rozpowszechniania i ułatwiania mobilności będą odpowiadać na każde nurtujące was pytania. Nie bójcie się podchodzić i pytać - zachęcają organizatorzy.


Szczegółowy program Targów Mobilności Studenckiej i lista wystawców dostępny jest w Co Gdzie Kiedy.


mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl