Celem głównym projektu jest pokazanie, że Małopolanie kochają czytać książki. Jury konkursu w uzasadnieniu wskazało na realizację Salonu poezji, warsztatów literackich, wydawnictw, min. „Spotkań literackich” przez nasz Ośrodek.
- Od fundacji otrzymaliśmy ciekawą animację promującą projekt oraz e-przewodnik po miejscach przyjaznych czytaniu w Małopolsce, zapraszamy na stronę: http://strefawolnegoczytania.pl/pl/strefa-2013 - informują pracownicy nowotarskiego MOK
opr.s/
19.02.2014 | Czytano: 225
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu - "Miejscem przyjaznym czytaniu"
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu otrzymał wyróżnienie i certyfikat „Miejsce przyjazne czytaniu w Małopolsce” w projekcie ”Strefa wolnego czytania” realizowanym przez Fundację Sztuki Nowej „Znaczy się” pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

Komentarze
Reklama