Środa, 03 czerwca | Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
27.05.2010 | Czytano: 186

Porady prawne dla powodzian

Od piątku, 28 maja, w godz. od 15 do 18 oraz w najbliższy weekend w godz. od 10 do 15 specjaliści prawa cywilnego i administracyjnego będą bezpłatnie udzielać informacji osobom poszkodowanym w wyniku powodzi.

Jest to inicjatywa Krzysztofa Kwiatkowskiego, ministra sprawiedliwości. Dyżury adwokatów i radców prawnych będą pełnione na terenie województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Dyżury w województwie małopolskim odbywać się będą w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS w Krakowie przy ul. Komorowskiego 12, tel. (012) 421 32 41.

oprac. p/
Źródło Małopolski Urząd Wojewódzki
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl