Czwartek, 13 czerwca | Imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji
21.03.2024 | Czytano: 251

Wernisaż "emocJA" w Leonardo Boutique Kraków City Center

10 niezwykłych modeli, 10 fotografów, 10 projektantów mody i jedna wspólna inicjatywa: projekt „emocJA". Wernisaż i wystawa fotografii zorganizowane w ramach Cracow Fashion Week 2024 z inicjatywy Leonardo Hotels i Krakowskich Szkół Artystycznych będą częścią celebracji 30-lecia istnienia KSA. Przede wszystkim jednak wesprą Projekt The Presja, realizowany przez Fundację Z Wyboru.

Pod nazwą „emocJA" kryje się wyjątkowy, autorski projekt, w który w roli modeli zostały zaangażowane osoby związane z Krakowem, aktywne na polu sztuki, mediów, biznesu i w różny sposób kreujące obraz miasta. Każda ze stających przed obiektywem osób sfotografowana została przez innego artystę związanego ze Szkołą Kreatywnej Fotografii. Dzięki temu powstało 10 unikalnych zdjęć. Podczas sesji zdjęciowych modele wystąpili w strojach zaprojektowanych przez 10 projektantów mody – absolwentek i absolwentów słynnej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. 

Efekty sesji można było podziwiać wczoraj na wernisażu w Leonardo Boutique Kraków City Center, przy ul. Wygoda 8 w Krakowie. Od dziś wystawa otwarta będzie dla szerszej publiczności.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl