Czwartek, 23 maja | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
26.01.2024 | Czytano: 209

Przed 37. kolejką TAURON Hokej Ligi. JKH w wysokiej formie

W piątek, 26 stycznia odbędzie się 37. kolejka TAURON Hokej Ligi. Drużyny rozpoczną piątą i zarazem ostatnią rundę sezonu zasadniczego. Na Jastorze JKH podejmie KH Energa Toruń.

Zespół spod czeskiej granicy w tym roku wygrał pięć z sześciu meczów. Bardzo zacięta walka toczy się za plecami lidera rozgrywek. Wicelider Re-Plast Unia ma tylko dwa punkty przewagi nad GKS Tychy. Biało-niebiescy zagrają z Zagłębiem, a tyszanie z Marmą Ciarko STS Sanok, która niespodziewanie pokonała ostatnio Cracovię. W ostatnim meczu Pasy zagrają z Podhalem. Wszystkie spotkania będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

JKH błyszczy w tym roku formą. Podopieczni Roberta Kalabera w czwartej rundzie wygrali aż sześć spotkań na osiem. Również w piątek będą faworytem w konfrontacji z KH Energa Toruń. 


Re-Plast Unia Oświęcim zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Wicelider z Oświęcimia ma tylko dwa punkty przewagi w tabeli nad tyską drużyną. W ostatniej kolejce Unia pokonała Stalowe Pierniki a bramkarz Linus Lundin zachował czyste konto. GKS Tychy podejmie Marmę Ciarko STS Sanok. We wtorek hokeiści z Podkarpacia sprawili niespodziankę, pokonując Cracovię. Ostatnia drużyna rozgrywek wygrała w Krakowie 2:1. 

W ostatnim piątkowym spotkaniu Comarch Cracovia sprawdzi formę drużyny PZU Podhale Nowy Targ.  Oba zespoły w tym roku straciły już sporo punktów. 

26 stycznia, Piątek 

37. kolejka TAURON Hokej Ligi 

GKS Tychy – Marma Ciarko STS Sanok, godz. 18:00 

Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00 

JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń, godz. 18:00 

Comarch Cracovia – PZU Podhale Nowy Targ, godz. 18:30 
Źródło PZHL

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl