Niedziela, 19 maja | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
14.12.2023 | Czytano: 357

Świąteczne targi mody niezależnej (zdjęcia)

Już w najbliższy weekend w Hali 100-lecia Klubu Sportowego Krakowie przy ul. Marszałka Focha w Krakowie odbędzie się świąteczny KIERMASH, czyli małopolskie targi mody niezależnej i designu, które tym razem wracają w bożonarodzeniowej odsłonie

fot. Michał Ziębowicz
Co roku w grudniu przez dwa dni lokalne, małopolskie manufaktury oferują kawałek swojej całorocznej pracy, by móc spełnić świąteczne marzenia i zaopatrzyć gości w naprawdę oryginalne prezenty. Mowa oczywiście o KIERMASHu, czyli doskonale znanych wszystkim, małopolskich targach mody niezależnej i designu użytkowego.

16 i 17 grudnia w Hali 100-lecia KS Cracovii przy krakowskich Błoniach spotkać będzie można znane, niszowe polskie marki prezentujące ubrania, gadżety, akcesoria, kosmetyki i całą moc pomysłów na upominki - od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, biżuterię i tradycyjne skarpety. Organizatorzy zapewniają, że jak co roku, tak i teraz nie zabraknie bożonarodzeniowego klimatu i… dekoracji. 

Już nie możemy doczekać się grudniowej edycji KIERMASHu. Obiecujemy Wam naprawdę magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Dajcie się ponieść świątecznej atmosferze i koniecznie zajrzyjcie do nas – zachęcają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.
 

Czego możecie spodziewać się podczas grudniowej edycji KIERMASHu?

#closertofashion #closertodesign
Na odwiedzających czekać będą nie tylko choinkowe ozdoby i świąteczne pyszności, ale również niepowtarzalne, jakościowe płaszcze i kolorowe kurtki, bluzy, sukienki, spodnie, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki, ręcznie wytwarzana biżuteria oraz starannie wyselekcjonowany design.

#closertonaturalbeauty
Podczas KIERMASHu nie zabraknie naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetyków, idealnych na zimowy czas, gdy skóra potrzebuje dodatkowej ochrony.

#closertonaure
Na targach, jak co roku znajdzie się stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli w Leszczynie, dzięki którym wnętrza domów wypełnią się nie tylko urokiem świeżych drzewek, ale również ich zapachem. 

#closertofood
KIERMASH połączył siły z cyklicznym krakowskim wydarzeniem kulinarnym ART & FOOD BAZAR, które zaserwuje odwiedzającym gastro-specjały od lokalnych dostawców. Na stoiskach znajdą się grzane wina, aromatyczne kawy i herbaty, a także słodycze, miody, syropy, pasty i inne przetwory. Wszystko świeże i znakomitej jakości – idealne na prezent.

#closertoethics
KIERMASH to targi mody niezależnej i designu, na których znajdziecie wszystko co zostało stworzone w etycznym i odpowiedzialnym duchu „less waste”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy - design w Krakowie”.

 
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl