Czwartek, 13 czerwca | Imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji
25.11.2023 | Czytano: 986

21-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany

Kilka dni temu, w jednym z krakowskich mieszkań doszło do zabójstwa młodej kobiety. Policjanci poszukiwali sprawcy, który został przez nich zatrzymany kilka dni później. Mężczyzna będzie czekał na proces w areszcie. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

18 listopada w mieszkaniu przy ul. Bytomskiej w Krakowie znalezione zostały zwłoki 20 – letniej kobiety. Oględziny miejsca zdarzenia wskazywały, że doszło do zabójstwa. Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia może być jej 21 – letni partner.

Rozpoczęto jego poszukiwania. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna po zabójstwie wyleciał rejsowym samolotem do Londynu. Został zatrzymany 21 listopada, kiedy zgłosił się wraz ze swoim adwokatem do jednej z krakowskich prokuratur. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu zabójstwa.

Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 10 albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.  

 
Źródło Małopolska Policja

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl