Czwartek, 20 czerwca | Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
20.11.2023 | Czytano: 208

TAURON Liga Hokeja Kobiet: Ponad 30 goli Kojotek

W sobotę i niedzielę (18-19 listopada) odbyło się osiem spotkań TAURON Ligi Hokeja Kobiet. Liderki Kojotki Naprzód Janów pokonały Cracovię 20:1 oraz Podhale 11:2. Drużyna z dzielnicy Katowic ma na koncie 13 wygranych i wciąż jest niepokonana w rozgrywkach.

TAURON Liga Hokeja Kobiet: Ponad 30 goli Kojotek
W sobotę w Krakowie było 20:1 dla drużyny Kojotek Naprzodu Janów. Znakomicie prezentowała się Kamila Wieczorek, która strzeliła 6 goli i zaliczyła 5 asyst. Na drugi dzień w niedzielę liderki też wygrały bardzo pewnie, bo 11:2 z Podhalem Nowy Targ. W tym spotkaniu Wieczorek zdobyła 5 bramek. Dobry bilans miała także Małgorzata Zakrzewska, która zakończyła spotkanie z 3 golami i asystą. 

Ciekawe spotkanie oglądali kibice w Bytomiu, gdzie SMS pokonał po bardzo wyrównanej walce Atomówki GKS Tychy 7:6. Bohaterkami były Karolina Gawandtka i Lena Zięba, które zaliczyły po dublecie. Wyrównany był także mecz w Oświęcimiu, gdzie UKHK Unia przegrała z Kozicami Poznań 3:5. 

Dwukrotnie zmierzyły się Stoczniowiec i Wiedźmy. Lepsze były hokeistki z Pomorza, które wygrały 12:2 i 9:1. 

Następna kolejka odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, kiedy Wiedźmy zmierzą się z Atomówkami, Białe Jastrzębie z Kozicami, Podhale ze Stoczniowcem, a Unia z Kojotkami.

 
Źródło PZHL

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl