Poniedziałek, 27 maja | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
28.10.2023 | Czytano: 358

Bogaty zimowy rozkład lotów

W sezonie zimowym pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z blisko 125 połączeń z Krakowa do 32 krajów oferowanych przez 22 linie lotnicze.

fot. Michał Adamowski
Z soboty na niedzielę 29 października rozpoczynamy w Kraków Airport Sezon Zima 2023/2024. Rekordowy wzrost ruchu pasażerskiego w wakacje stał się dla nas motywacją do dalszej pracy, której efektem jest atrakcyjna i różnorodna oferta połączeń lotniczych dla naszych pasażerów -  powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. - Zimowa siatka połączeń pozwoli pasażerom wybrać  się zarówno do ciepłych o tej porze roku miejsc, jak również uprawiać zimowe sporty. Mamy także nadzieję, że do naszego regionu nadal przybywać będą turyści zafascynowani - o każdej porze roku  - urokami Krakowa i Małopolski - dodał.

W ostatni weekend października wchodzi w życie zimowa siatka połączeń Kraków Airport, w ofercie której znajduje się 125 regularnych połączeń  w 34 krajach. 

Wśród nowości znajdują się takie kierunki jak: Fuerteventura  ralizowana przez Ryanair, East Midlands realizowana przez Jet2com, Walencja realizowana przez Wizzair czy Tirana oferowana przez Wizzair oraz Ryanair.

Temperatury zimą na Fuerteventura to przeciętnie 20 – 22 stopnie, w Walencji warto spacerować po plaży i rozkoszować się ciepłą, słoneczną pogodą niezwykłego o każdej porze roku miasta. W Tiranie zima nie przeszkadza w zwiedzaniu, można znaleźć także atrakcyjne hotele w znacznie lepszej cenie niż w sezonie turystycznym. Zamek Nottingham i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają do East Midlands turystów z całego świata przez cały rok.

Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl