Poniedziałek, 27 maja | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
24.10.2023 | Czytano: 2490

Kolejny sklep Aldi w regionie

Jutro o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep Aldi w Tarnowie, który zlokalizowany jest przy ulicy Szkotnik 15.

Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie oraz wręczanie bonów na kolejne zakupy. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.  
 
Na odwiedzających sklep Aldi w Tarnowie czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

Każdy klient, który w tygodniu otwarcia sklepu w Tarnowie zrobi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy. 

- Każde otwarcie sklepu Aldi to dla nas ogromny sukces. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w Aldi znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ Aldi ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz Aldi zawsze Aldi. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Tarnowie znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że Aldi to pewność udanych zakupów. – mówi Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce. 

Sklep w Tarnowie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jak i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.  
 

O Aldi

Aldi w Polsce ma 279 sklepów i zatrudnia ponad 4700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz Aldi, zawsze coś z Aldi”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

Aldi Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw Aldi Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy Aldi Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl