Czwartek, 23 maja | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
20.09.2023 | Czytano: 247

5. kolejka TAURON Hokej Ligi: Kolejne zwycięstwo torunian?

W piątek, 22 września odbędą się trzy mecze 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. Niepokonany w tym sezonie KH Energa Toruń podejmie Zagłębie Sosnowiec. Bardzo ciekawie zapowiadają się również starcia w Sanoku i Krakowie. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

We wtorek odbył się pierwszy mecz w ramach 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie przegrał u siebie z GKS Katowice po karnych. Obrońcy tytułu są wciąż niepokonani i dzięki wtorkowemu zwycięstwu awansowali na pozycję lidera.

Wiceliderem rozgrywek są Stalowe Pierniki, które wygrały wszystkie trzy mecze. W piątek torunianie zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec, które ma na swoim koncie 6 punktów, ale wszystkie zdobyło na własnym obiekcie.

Sporo emocji powinno być w meczu Comarch Cracovii z GKS Tychy. Obie drużyny mają duży niedosyt po ostatniej kolejce. O pierwsze punkty w tym sezonie powalczy Marma Ciarko STS Sanok, która podejmie PZU Podhale Nowy Targ.

Z kolei w szóstej kolejce TAURON Hokej Ligi, która odbędzie się w niedzielę, 24 września GKS Katowice zagra z drużyną z Sanoka (17:00), GKS Tychy z JKH (17:00), Unia z Cracovią (17:00), a Podhale z KH Energa (18:00).

Mecze będą transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu oraz na polskihokej.tv.
Źródło PZHL

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl