Sobota, 13 kwietnia | Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
05.06.2023 | Czytano: 77

Dzień Dziecka w Rabkolandzie. Na pierwszym planie bohaterowie parku!

Takie wydarzenia pozostają w pamięci na długo! Huczna impreza z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie był strzałem w dziesiątkę.

Serca małych Gości skradły wyjątkowe spotkania z bohaterami parku oraz muzyczne „show” w postaci koncertów niezwykłej artystki - Beti śpiewa dla dzieci.

Trudno wyobrazić sobie lepszy początek czerwca od świetnej rodzinnej rozrywki w miejscu tętniącym energią i atrakcjami. W sobotę wyjątkowe emocje zagwarantował swoim Gościom Rabkoland, który podobnie jak rok temu, zorganizował w sercu Rabki-Zdrój event poświęcony najmłodszym. Tym razem mowa o wydarzeniu pod nazwą „Dzień Dziecka z naszymi bohaterami”.

- Sobota przyniosła mnóstwo wspaniałych Gości, którzy pokazali, jak wygląda dobra zabawa. Widać było olbrzymie zainteresowanie nie tylko korzystaniem z atrakcji, ale także spotkaniami z naszą wesołą ferajną – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu. Bohaterowie parku już od samego rana witali odwiedzających w bramie głównej. W samo południe i o godz. 14 przyszła kolej na wyjątkowy koncert z Beti! To była muzyczna uczta dla uszu, oczu i serca.

Przez cały weekend pierwsze skrzypce grali bohaterowie parku. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z Owieczkami Irenkami, podczas których mali Goście mogli własnoręcznie stworzyć owieczkę i pobawić się w kąciku tanecznym. Emocji było jednak znacznie więcej. Klaun Mareczek uczył dzieci jak zostać malarzem, Krokodyl Oskar zachęcał do sportowych aktywności, a Pan Trzmiel pokazywał jak zasadzić fasolkę.

Międzyczasie odbyły się również dwa konkursy wiedzy o Rabkolandzie, w trakcie których uczestnicy mogli wygrać drobne upominki. Zwieńczeniem pełnego emocji dnia było wspólne spotkanie na Orkiestronie, gdzie do przybyłych Gości uśmiechali się wszyscy bohaterowie parku.


Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl