Sobota, 20 lipca | Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
15.05.2023 | Czytano: 146

Młodzi piłkarze i puchar starosty

W Hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach rozegrano dziś I Turniej o Puchar Starosty Nowosądeckiego – Piłka Nożna rocznik 2012 i Młodsi.

Młodzi piłkarze i puchar starosty
Nagrody uczestnikom wręczyli starosta Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i dyrektor Zespołu Szkół w Marcinkowicach Iwona Sikorska.

Na parkiecie rywalizowali młodzi piłkarze z Łącka, Marcinkowic, Muszyny, Nawojowej, Piwnicznej-Zdroju, Podegrodzia i Rytra. Organizatorzy założyli, że w tunieju nie będzie zwycięskich drużyn, ponieważ dla młodych zawodników najważniejsza jest po prostu radość z gry i udziału w zawodach. Dlatego kapitan każdej drużyny odebrał puchar, a każdy z piłkarzy otrzymał medal. Specjalnie wyróżniono natomiast Oliwiera Stachonia (Podegrodzie), który został najlepszym strzelcem turnieju. Marcel Gruszczyński (Rytro) odebrał statuetkę dla najlepszego zawodnika, a Piotr Hajduga (Muszyna) okazał się być najlepszym bramkarzem

- Turniej okazał się być udany, więc mogę zadeklarować, że będziemy organizować jego kolejne edycje przynajmniej raz w roku – zapowiedział starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Organizatorami imprezy było Powiatowe Centrum Sportu i Stowarzyszenie Nowych Inicjatyw w Marcinkowicach.

Fot. Paweł Szeliga

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl