Piątek, 21 czerwca | Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
17.03.2023 | Czytano: 162

Pokaz dyplomowy SAPU na inaugurację Cracow Fashion Week

Już jutro rozpoczyna się 14. edycja Cracow Fashion Week. Jedno z najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce potrwa do 26 marca.

Pokaz dyplomowy SAPU na inaugurację Cracow Fashion Week
Tydzień mody rozpocznie Cracow Fashion Awards (CFA), czyli konkurs kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Międzynarodowe jury składające się z uznanych osobowości świata mody i mediów przyzna nagrody i statuetkę CFA dla najlepszej kolekcji minionego roku. Na Gali zaprezentujemy kilkanaście kolekcji dyplomowych studentów z Polski i różnych stron świata. Gościnnie ze swoimi kolekcjami pojawią się również projektanci i projektantki z Włoch, Ukrainy, Litwy, Węgier, Czarnogóry, Chin i Rumunii. Sobotniemu wydarzeniu będą także towarzyszyć pokazy taneczne przygotowane przez Szkołę Choreografii.

W tym roku Pokaz Dyplomowy SAPU odbędzie się w nowym miejscu. Nie tylko nowym dla naszych wybiegów, ale i nowym na kulturalnej mapie Krakowa - zapraszamy do CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna!

Pokaz Dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru będzie można obejrzeć poprzez live streaming na kanale YouTube Cracow Fashion Week.

PREMIERY (godz. 12:00, 18 marca 2023 r.)

[YOUTUBE]eeN4otefmNQ[/YOUTUBE]

GALA (godz. 18:00, 18 marca 2023 r.)

[YOUTUBE]5SrDeOr5YmI[/YOUTUBE]
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl