Sobota, 20 lipca | Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
01.08.2016 | Czytano: 144

Szczęśliwie zakończone poszukiwania 78 latka

Rabczańscy policjanci odnaleźli poszukiwanego od trzech dni 78-latka. Mężczyzna był wychłodzony, ale jego stan zdrowia nie był zły. Zabrano go śmigłowcem LPR do szpitala.

Szczęśliwie zakończone poszukiwania 78 latka
- Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce Zdroju oraz Nieetatowa Grupa Poszukiwawcza z Nowego Targu prowadziła poszukiwania za zaginionym 78 -letnim mieszkańcem Rabki Zdrój. Zaginiony wyszedł we wtorek 26 lipca br. na grzyby i do wieczora nie wrócił. Zaalarmowani policjanci oraz Grupa Podhalańska GOPR wspólnie ze strażakami ochotnikami z okolicznych miejscowości i rodziną rozpoczęli poszukiwania z zaginionym. W drugim dniu poszukiwań do służb poszukujących dołączyły również osoby z Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo Ratunkowej. Trzeciego dnia poszukiwań udało się szczęśliwie odnaleźć zaginionego, całego z lekką kontuzją nogi uniemożliwiającą chodzenie, jednak mocno wychłodzonego. Natychmiast został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego który przewiózł 78 latka do szpitala - relacjonuje rzecznik KPP w Nowym Targu podkom. Roman Wolski.

W działaniach poszukiwawczych brali udział policjanci, ratownicy GP GOPR, strażacy ochotnicy oraz 12 osobowa grupa z Myślenic.

s/ zdj. M. Adamowski

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl