zbiórka
Dodano: Czwartek, 13 grudnia 2018 08:52

Nie wyrzucaj ciepłych ubrań. Oddaj… strażnikom miejskim

Już po raz kolejny straż miejska wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Oświęcimiu prowadzą zbiórkę odzieży.

Dodano: Niedziela, 22 kwietnia 2018 14:16

Podziel się książkami, filmami i „kaseciakami”

Masz książki w dobrym stanie, których już nie potrzebujesz? Ciągle trzymasz filmy na DVD, które znasz już na pamięć? Albo magnetofon kasetowy, który jest sprawny, ale od lat nie słuchasz już na nim muzyki? Oddaj je tym, którym się przydadzą – pacjentom szpitala specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie lub czytelnikom Wypożyczalni Książki Mówionej i Brajlowskiej, działającej przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Książki i filmy są zbierane do końca kwietnia, „kaseciak” – przez cały rok.

Dodano: Piątek, 16 marca 2018 11:40

Pomóż Kara Kusz

W Zespole Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem zorganizowana zostanie akcja, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc mieszkańcom chrześcijańskiego miasta Kara Kusz w północnym Iraku, zniszczonego przez fanatyków islamskich.

Dodano: Środa, 7 marca 2018 18:20

Ruszyły prace na moście w Białym Dunajcu (zdjęcia)

BIAŁY DUNAJEC. Kilka dni po wydaniu przez Wojewodę Małopolskiego pozwolenia na budowę mostu w Białym Dunajcu ruszyły pierwsze prace przygotowawcze.

Dodano: Wtorek, 18 kwietnia 2017 10:04

Zbiórka żywności w Krakowie

Po świętach często zostaje nam sporo żywności. Zamiast wyrzucać, możemy ją oddać potrzebującym. Specjalna zbiórka dziś i jutro w Krakowie.

Dodano: Piątek, 20 marca 2015 11:20

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Małopolsce

Akcja rozpocznie się dzisiaj, 20 marca i potrwa do 22 marca. Ponad 3 tysiące wolontariuszy będzie czekać na darczyńców w 166 sklepach spożywczych na terenie Małopolski. Każdy może stać się darczyńcą.

Dodano: Piątek, 6 lutego 2015 12:26

Krakowskie hospicjum podsumowało zbiórkę pieniędzy w Nowym Targu

Prawie 7 tysięcy złotych zebrali wolontariusze kwestujący w Nowym Targu na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera.

Dodano: Sobota, 10 stycznia 2015 13:25

KRAKÓW. Zbiórka świątecznych drzewek

Od 19 stycznia mieszkańcy Krakowa będą mogli oddać bożonarodzeniowe choinki w kilku punktach miasta. We wszystkich dzielnicach zostaną wyznaczone specjalne punkty, a od poniedziałku do soboty w godz. 11 – 18 bezpłatnie będzie można wrzucić świąteczne drzewka do kontenerów. Akcja zakończy się 6 lutego.

Dodano: Czwartek, 25 grudnia 2014 12:17

Dary dla Domu Małego Dziecka

Artykuły spożywcze, środki czystości, słodycze, a także ubrania czy przybory szkolne – to tylko niektóre z darów, jakie dla Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie zebrali pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zbiórkę zorganizował Klub HDK PCK przy UMWM.

Dodano: Czwartek, 27 listopada 2014 11:11

Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 28, 29 i 30 listopada w całej Polsce odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Bank Żywności w Krakowie zachęca do włączenia się do akcji.

Dodano: Czwartek, 28 sierpnia 2014 19:42

Zbiórka pieniędzy na leczenie10-letniej Emilki

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy na uzupełnienie standardowego procesu leczenia 10-letniej Emilki Pawłowskiej z Rożnowa (niedaleko Nowego Sącza), u której w czerwcu 2014 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór kości Osteosarcoma w okolicach kolana.

Dodano: Sobota, 5 kwietnia 2014 00:07

Sportowcy pospieszyli ze wsparciem dla 12-letniego skoczka

Prawie 7 tysięcy zł zebrali skoczkowie kadry oraz uczniowie zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego dla 12-letniego Szymona, który w lutym br. uległ ciężkiemu wypadkowi podczas zawodów w skokach narciarskich na Małej Krokwi. Chłopiec nadal przebywa w szpitalu.

Dodano: Czwartek, 3 kwietnia 2014 10:07

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Małopolsce

W piątek, 4 kwietnia w Małopolsce rusza Wielkanocna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności w Krakowie. W sumie w akcji bierze udział 28 miejscowości z naszego regionu w blisko 170 sklepach spożywczych.

Dodano: Wtorek, 15 października 2013 21:35

Prace drogowe w rejonie Chyżnego dobiegają końca (zdjęcia)

Na przejściu granicznym w Chyżnem trwa rozbiórka starej drogi objazdowej. Powadzone są także prace przy układaniu nowej nawierzchni na odcinku od mostu granicznego w kierunku Słowacji. Niedługo ruch będzie odbywał się bez konieczności objeżdżania budynków dawnego przejścia granicznego, co było do tej pory sporym utrudnieniem dla kierowców.

Dodano: Wtorek, 11 grudnia 2012 13:34

Wielka Zbiórka Świąteczna w ramach kampanii "Życie bez przemocy"

"Życie bez przemocy" - to hasło kampanii mającej na celu pomoc pokrzywdzonym dzieciom. W ramach projektu organizowana jest Wielka Zbiórka Świąteczna na rzecz dzieci - ofiar przemocy domowej, podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Dodano: Poniedziałek, 3 grudnia 2012 15:16

Świąteczna Zbiórka Żywności

Od 7 do 9 grudnia potrwa Świąteczna Zbiórka Żywności pod hasłem: "Czy można cieszyć się świętami, gdy doskwiera głód?". Na terenie całego województwa małopolskiego w 147 sklepach, super i hipermarketach na produkty czekać będzie 3600 wolontariuszy. Od 23 listopada można zrobić zakupy w internetowym sklepie charytatywnym bądź wysłać charytatywny sms.

Dodano: Poniedziałek, 16 lipca 2012 17:46

OŚWIĘCIM. Oddaj zużyte baterie do biblioteki

Od lipca Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki w Oświęcimiu rozpoczęła zbiórkę zużytych baterii. Biblioteka podjęła współpracę z Reba Organizacją Odzysku S.A. Zużyte baterie przyniesione do biblioteki zostaną przekazane do utylizacji.

Dodano: Czwartek, 3 maja 2012 22:17

Majowa Zbiórka Książek w Chrzanowie

8. maja rozpoczyna się Majowa Zbiórka Książek dla bibliotek lokalnych w Młopolsce i Świętokrzyskiem. Akcja organizowana jest przez europosłankę Różę Thun oraz Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci".

Dodano: Wtorek, 23 marca 2010 10:38

Rozpoczęła się zbiórka pamiątek po Janie Pawle II

Instytut Dialogu Międzykulturowego przy Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie rozpoczął zbiórkę pamiątek, pozostałych po Ojcu Świętym.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl