stypendia
Dodano: Czwartek, 20 grudnia 2018 15:35

Nabór wniosków o Stypendia Twórcze Miasta Krakowa

W środę, 2 stycznia 2019r ruszy nabór wniosków do konkursu o Stypendia Twórcze Miasta Krakowa, o które mogą ubiegać się artyści oraz osoby zajmujące się opieką nad zabytkami na terenie miasta. Wnioski można składać do 31 stycznia.

Dodano: Czwartek, 21 czerwca 2018 12:07

Stypendia, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu

19 czerwca 2018 r. na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów, nagród i dyplomów za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu zawodnikom z terenu gminy Czarny Dunajec przyznanych przez Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Dodano: Czwartek, 18 grudnia 2014 21:24

Przyznano stypendia dla najlepszych uczniów z powiatów podhalańskich (zdjęcia)

NOWY TARG. Małopolski kurator oświaty Aleksander Palczewski wręczył dziś dyplomy stypendystom Premiera oraz Ministra Edukacji Narodowej, przyznane najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Placówek.

Dodano: Wtorek, 9 grudnia 2014 21:07

Wręczono stypendia Sapere Auso

Po raz kolejny, podczas uroczystej gali, Małopolska Fundacja Stypendialna Sapere Auso wręczyła przyznane stypendia i nagrody. W tym roku, za jej pośrednictwem, wsparcie na łączną kwotę 753 tys. zł trafiło do 234 uzdolnionych uczniów z Małopolski. W imieniu Marszałka Województwa Małopolskiego dyplomy stypendystom wręczał dyrektor Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Dariusz Styrna.

Dodano: Środa, 8 października 2014 13:58

Jesteś zdolny? Uczęszczasz do szkoły w Małopolsce?

Nie przegap szansy i aplikuj o stypendium z Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. W ciągu 12 miesięcy możesz otrzymać aż 6.000 zł na rozwój swoich zainteresowań edukacyjnych.

Dodano: Poniedziałek, 9 grudnia 2013 17:02

Stypendia Starosty Tatrzańskiego dla najzdolniejszych absolwentów zakopiańskich szkół (zdjęcia)

ZAKOPANE. - Pamiętajcie, tego co macie, co zdobyliście, ani ogień, ani wiatr, ani woda nie zabierze. Zdobyte wiadomości, wiedza, wychowane - będzie wam zawsze procentowało - mówił Andrzej Gąsienica Makowski do najlepszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Tatrzański. Podczas spotkania w Jasnym Pałacu - byłym uczniom wręczono jednorazowe stypendia za ub. rok szkolny.

Dodano: Piątek, 6 grudnia 2013 11:35

Blisko 30 uczniów z Podhala otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów

W tym roku szkolnym stypendium premiera otrzyma 26 najlepszych uczniów placówek ponadgimnazjalnych z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.

Dodano: Wtorek, 28 maja 2013 23:42

Szczawnica: stypendia zostały przyznane, umowy podpisane

Burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda powołał komisję weryfikującą wnioski złożone w sprawie przyznania stypendiów oraz nagród za osiągnięcia sportowe uzyskane w 2012r. - Miasto zabezpieczyło w budżecie środki, aby wesprzeć młodych sportowców, dlatego też zawodnicy oraz kluby sportowe mają w tym roku po raz pierwszy możliwość uzyskać stypendium - mówi burmistrz.

Dodano: Sobota, 2 marca 2013 14:30

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów z Małopolski

530 najzdolniejszych uczniów z małopolskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych otrzymało stypendia na rok szkolny 2012/2013. Wysokość stypendium dla każdego ucznia to 6 tysięcy złotych, wypłacanych po 500 zł co miesiąc.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl