Golemo
seminarium
Dodano: Środa, 4 grudnia 2019 12:00

Przyjdź na seminarium “Patent na dobry początek” i dowiedz się jak chronić swoją własność

Już 6 grudnia w Krakowie odbędzie się wydarzenie, poświęcone własności intelektualnej i zagadnieniom z nią związanych, tym razem głównie w kontekście nowych technologii! Zapraszamy przedsiębiorców oraz naukowców planujących komercjalizację swoich badań, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.

Dodano: Wtorek, 3 grudnia 2019 17:00

Odkryją świąteczne skarby górali spoza Podhala

Zaplanowane na sobotę seminarium w Rytrze przybliży najciekawsze bożonarodzeniowe zwyczaje, kultywowane przez różne grupy małopolskich Górali. Będzie między innymi o furmańskich rękawicach, pajtoku oraz Betleyemku.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 11:10

Klerycy zapraszają na trening w siłowni ducha

- Nasze seminarium jest domem, w którym ważne jest tworzenie więzi. Tym razem wyrażamy to przez dzień otwarty – zauważa ks. Dariusz Susek, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej, zachęcając do wizyty w tętniącym życiem gmachu pod Wawelem, gdzie alumni z dwóch diecezji przygotowują się do kapłaństwa.

Dodano: Czwartek, 18 stycznia 2018 09:10

Klerycy pytają - arcybiskup odpowiada. Pierwsze w historii Dialogi w krakowskim Seminarium

Abp Marek Jędraszewski odwiedził Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie, by odpowiedzieć na pytania kleryków. Spotkanie takie miało miejsce po raz pierwszy w historii i być może stanie się początkiem nowego cyklu. Ani przełożeni, ani tym bardziej metropolita nie znali wcześniej pytań kleryków.

Dodano: Czwartek, 26 marca 2015 21:48

X Seminarium dla Kół Gospodyń Wiejskich (zdjęcia)

Z inicjatywy Małopolskiego Centrum Kultury „SOKÓŁ”, Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach – Zespół Terenowy w Gorlicach, Starostwa Powiatowego w Gorlicach oraz Gorlickiego Centrum Kultury odbyło się w GCK „X Seminarium dla Kół Gospodyń Wiejskich”.

Dodano: Poniedziałek, 2 marca 2015 08:08

Śmierć kleryka w krakowskim seminarium - nowe poszlaki

25-letni kleryk Damian, którego znaleziono powieszonego w krakowskim seminarium, przyjmował silne leki. Policja ustala, czy mogło to mieć związek z jego śmiercią.

Dodano: Wtorek, 27 stycznia 2015 13:56

Śmierć 25-letniego kleryka z krakowskiego seminarium

Prokuratura wyjaśnia przyczyny śmierci 25-letniego kleryka z krakowskiego seminarium. Wstępnie wykluczono już zabójstwo i przyjęto hipotezę samobójstwa. Zlecono sekcję zwłok.

Dodano: Niedziela, 25 stycznia 2015 13:42

Seminarium „Wspólna pamięć, wspólna przyszłość”

W Krakowie rozpoczęło się seminarium „Wspólna pamięć, wspólna przyszłość” organizowane przez Krajowe Rady Młodzieży z Polski, Niemiec i Izraela w 70. rocznicę wyzwolenia Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady - Auschwitz-Birkenau. Do stolicy Małopolski przyjechało 100 młodych ludzi, by przez cztery dni dyskutować o edukacji.

Dodano: Piątek, 25 kwietnia 2014 20:26

Seminarium karate z Pawłem Ciastkiem (zdjęcia)

NOWY TARG. Na terenie Miejskiej Hali Lodowej zorganizowane zostały spotkania treningowe, które prowadzi Paweł Ciastek. Dziś znany instruktor karate ćwiczył z dziećmi i młodzieżą. Jutro seminarium przeznaczone będzie dla dorosłych.

Dodano: Wtorek, 11 lutego 2014 23:01

Zajęcia pod okiem mistrza. Seminarium z Tomaszem Knapem (zdjęcia)

NOWY TARG. Trener bocheńskiego klubu Fightman, najlepszej w Polsce drużyny MMA 2013 Tomasz Knap prowadził zajęcia z zawodnikami Nowotarskiego Klubu Sztuk Walki - Herkules Gym. Jak mówi - "każdy z nas ma w sobie wariata, złość i agresje", ale na treningach można obrócić na swoją korzyść "wszystkie cechy, które w zewnętrznym świecie nas przekreślają".

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl