scena
Dodano: Piątek, 13 stycznia 2023 09:04

Sylwestrowa scena zniknęła z Równi Krupowej

Konstrukcja została rozebrana i wywieziona. Na trawiastej nawierzchni zostały tylko niewielkie ślady. Brakuje jednak napisu “Zakopane”.

Dodano: Niedziela, 25 grudnia 2022 18:00

Scena już prawie gotowa (zdjęcia)

Na górnej Równi Krupowej konstrukcja, na której organizowany będzie Sylwester Marzeń jest już niemal gotowa. Główna konstrukcja już stoi i zamontowane zostały elementy dekoracyjne mające nadać odpowiedniego charakteru i zapewnić dobre tło podczas transmisji telewizyjnej.

Dodano: Wtorek, 31 grudnia 2019 12:50

Scena sylwestrowa kilkanaście godzin przed imprezą

Tak o świcie prezentowała się scena na Sylwestra Marzeń z TVP2 w Zakopanem.

Dodano: Poniedziałek, 23 grudnia 2019 08:21

Sylwester marzeń kontra halny

Pomimo niedzieli na terenie budowy sceny sylwestrowej na górnej Równi Krupowej w Zakopanem panuje duży ruch. Scena na której juz za kilka dni ma odbyć się Sylwester Marzeń z TVP w ostatnich dniach zostałą praktycznie rozebrana. Powodem mają być uszkodzenia jakich dokonał wiejący w ostatnich dnia halny.

Dodano: Sobota, 6 lipca 2019 10:00

Baïna(na) - G.BISTAKI (Francja)

G. Bistaki to zespół złożony z 5 artystów - żonglerów, tancerzy i aktorów, których działania oparte są na koncepcji stałego wykorzystywania ciała do operowania różnymi przedmiotami w określonej przestrzeni.

Dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2019 12:54

Powiatowi wokaliści na scenie

Na scenie Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu odbył się finał XXIV Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Imprezę organizuje Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Dodano: Wtorek, 4 grudnia 2018 16:20

"Kwiat paproci" fragment sztuki i próba medialna

Kwiat paproci to spektakl familijny inspirowany twórczością Stanisława Wyspiańskiego i klasyczną baśnią o poszukiwaniu tego, co nieosiągalne. Jak osiągnąć nieśmiertelność? Czy w ogóle jest to możliwe? I jakim kosztem?

Dodano: Niedziela, 29 lipca 2018 12:23

Scena Nocy Letniej: Ghost Dance (zdjęcia)

W tym roku nad Zalewem Nowohuckim w ramach Bulwar[t]u Sztuki 2018 na Scenie Letniej zaprezentowano w sobotę 28 lipca wieczorem spektakl "Ghost Dance"

Dodano: Wtorek, 24 lipca 2018 13:52

Bulwar/t/ Sztuki 2018 -Scena Nocy Letniej: "Kowboj Parówka" (zdjęcia)

Nad Zalewem Nowohuckim każdy weekend to inny program kulturalny. Tę część miasta od czerwca kulturalnie wkręca Łaźnia Nowa. I - jak się okazuje - z sukcesem. Tym razem sobotni lipcowy wieczór należał do "Kowboja Parówki".

Dodano: Wtorek, 5 grudnia 2017 11:34

Sztuka dostępna...

KRAKÓW. Scena STU włączyła się w projekt „Małopolska. Kultura wrażliwa”, którego celem jest dostosowanie instytucji kultury do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dodano: Wtorek, 28 listopada 2017 20:34

Próba medialna do sztuki "Tożsamość Wila" (zdjęcia)

KRAKÓW. Dziś na Scenie Stolarnia w Teatrze Ludowym odbyła się próbę medialna i konferencja prasowa, poświęcona najnowszej premierze „Tożsamość Wila” w reż. Gabrieli Muskały. Towarzyszył jej krótki pokaz sztuki i odbyło się spotkanie z twórcami spektaklu.

Dodano: Czwartek, 14 września 2017 21:44

Spotkanie na Scenie pod Ratuszem i pokaz premierowego spektaklu “Trik Patryka" (zdjęcia)

KRAKÓW. Zorganizowana na Scenie pod Ratuszem konferencja prasowa była poświęcona planom repertuarowym Teatru Ludowego. Towarzyszył jej krótki pokaz i spotkanie z twórcami najnowszego spektaklu “Trik Patryka” Kristo Sagora w reż. Mateusza Przyłęckiego, którego premiera odbędzie się 18 września.

Dodano: Czwartek, 2 marca 2017 15:28

Premiera w Witkacym

Scena Witkacego w Zakopanem zaprasza na premierę spektaklu taneczno- teatralnego „Agma”. Tytuł spektaklu „Agma” to nazwa jednej z najstarszych mantr słowiańskich, mającej potężną moc przemiany rzeczywistości. Premiera w sobotę 4 marca o godz. 19. Uwaga: spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia.

Dodano: Czwartek, 23 czerwca 2016 22:38

"Karol" - musical o życiu Jana Pawła II

Już za kilka miesięcy na wielkiej scenie TAURON Areny Kraków odbędzie się światowa prapremiera musicalu "Karol" - pierwszego polskiego musicalu o życiu Jana Pawła II. Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline.

Dodano: Wtorek, 7 kwietnia 2015 20:51

Seks dla opornych

Tuż przed świętami na Dużej Scenie Teatru Bagatela odbyła się premiera sztuki Michele Riml, w reżyserii Heryka Jacka Schoena o nieco przewrotnym tytule „Seks dla opornych”. W komedii romantycznej z morałem małżeńskim w tle znakomita obsada: Alina Kamińska, Katarzyna Litwin, Krzysztof Bochenek i Łukasz Żurek (gościnnie).

Dodano: Środa, 25 marca 2015 19:43

Konkurs kulinarny „Smak Pstrąga w Pieninach”

Już po raz czwarty na olbrzymiej pływającej scenie zbudowanej z łodzi flisackich (jedyna, taka scena w Polsce) na Dunajcu u stóp Trzech Koron w Sromowcach Niżnych zostanie zorganizowany konkurs kulinarny „Smak Pstrąga w Pieninach”.

Dodano: Poniedziałek, 16 lutego 2015 12:16

Scena Papieska zaprasza na bezpłatne warsztaty teatralne

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie organizuje kolejne warsztaty dla osób zainteresowanych teatrem. W ramach projektu „Scena Papieska” warsztaty poprowadzi aktor - Jacek Milczanowski.

Dodano: Poniedziałek, 10 marca 2014 14:18

Nowotarska Scena Teatralna MOK wśród zwycięzców Małopolskich Spotkaniach Teatralnych (zdjęcia)

JABŁONKA. Spektakl „Zabawa jak nigdy" wg Williama Saroyana, w reż. Marcina Kalisza zajął pierwsze miejsce w II Małopolskich Spotkaniach Teatrów Amatorskich. Zaprezentowali go aktorzy ze Sceny Teatralnej MOK w Nowym Targu.

Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl