Kopalnia
promocja
Dodano: Poniedziałek, 1 czerwca 2020 18:11

„Sądeckie” na bilbordach w całej Polsce

Powiat Nowosądecki rusza z ogólnopolską kampanią #OdkrywajSądeckie. Wszystko po to, aby na Sądecczyznę przyjeżdżało coraz więcej osób. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo – po czasie epidemii i niemożności podróżowania, teraz Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów

Dodano: Niedziela, 24 listopada 2019 10:15

Polska zobacz więcej - trwa weekend za pół ceny

Trwa ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach 22-24 listopada 2019 roku wiele muzeów, restauracji i hoteli dostępnych jest w specjalnych, atrakcyjniejszych niż zwykle cenach. Także w Małopolsce.

Dodano: Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 10:31

Promocja książki o kulturze ludowej Skomielnej Białej

W niedzielę odbyła się promocja książki pt. "Na góralskim pograniczu. Zarys kultury ludowej Skomielnej Białej" autorstwa Roberta Miśkowca.

Dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 20:07

Promocja książki "Andrzej i Krystyna. Późne obowiązki" (zdjęcia)

KRAKÓW. Z okazji 23 rocznicy otwarcia Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”odbyła się promocja książki Andrzej i Krystyna. Późne obowiązki, którą napisali W. Bereś i K. Burnetko

Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2017 22:09

„Tu chcę żyć. Kraków 2030”

Tak brzmi hasło kampanii, której celem jest zachęcenie mieszkańców do zaangażowania się w prace nad Strategią Rozwoju Krakowa 2030.

Dodano: Niedziela, 19 czerwca 2016 11:39

Życie kulturalne Nowego Targu – promocja książki na inauguracje obchodów Jubileuszu Miasta

W środę 22 czerwca b.r. rozpoczną się oficjalne uroczystości związanej z jubileuszem 670-lecia lokacji Królewskiego Wolnego Miasta Nowy Targ. Zainauguruje je promocja monografii autorstwa Elżbiety Jachymiak Miodunki pt. „Życie kulturalne w małym mieście. Nowy Targ w latach 1918-1939”.

Dodano: Niedziela, 12 kwietnia 2015 09:07

Promocja książki Jerzego Rostkowskiego „Świat Muszkieterów. Zapomnij albo zgiń” (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem odbyło się spotkanie z Jerzym Rostkowskim – autorem książek o tajemnicach II Wojny Światowej, podczas którego autor zaprezentował swoją najnowszą publikację „Świat Muszkieterów. Zapomnij albo zgiń”.

Dodano: Niedziela, 15 marca 2015 13:33

O Wojciechu Brzedze w zakopiańskiej Okszy (zdjęcia)

W Muzeum Sztuki XX wieku w Willi Oksza w Zakopanem odbyła się promocja książki "Żywot górala poczciwego. Spojrzenie po latach". Najnowsza pozycja Wydawnictwa TPN to spis wspomnień wybitnego zakopiańskiego artysty - Wojciecha Brzegi.

Dodano: Niedziela, 23 listopada 2014 12:33

„Jego oczami, czyli co nie zostało dopowiedziane” - promocja książki

Wydawnictwo M i Szymon J. Wróbel oraz Związek Podhalan Oddział Nowy Targ i Urząd Miasta Nowy Targ przedstawiają najnowszą książkę o ks. Józefie Tischnerze pt. „Jego oczami, czyli co nie zostało dopowiedziane”. Zapraszamy na spotkanie autorskie w dniu 25 listopada (wtorek) br. o godz. 18.00 w Izbie Regionalnej im. ks. Prof. J. Tischnera (budynek MOK Nowy Targ).

Dodano: Poniedziałek, 17 listopada 2014 15:31

Promocja słownika biograficznego Podhalanie (zdjęcia)

W Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem odbyła się promocja trzeciej części słownika biograficznego "Podhalanie" pod redakcją Elżbiety Chodurskiej i Zbigniewa Judyckiego.

Dodano: Czwartek, 23 października 2014 22:55

Promocja książki "Orawska Czytanka" (zdjęcia)

W Orawskiej Bibliotece Publicznej w Jabłonce miała miejsce promocja książki pt. "Orawska Czytanka" pod redakcją Barbary Zgamy.

Dodano: Wtorek, 14 października 2014 13:29

"Góralskie czary" - promocja książki

Co złożyć w ofierze duchom? Dlaczego warto dać pannie młodej przed ślubem kromkę chleba? Co się stanie, jeśli idąc, lewą nogą przekroczymy swój cień? Górale na wszystko mają swoje sprawdzone magiczne sposoby. Znajdziemy je w książce "Góralskie czary" Urszuli Janickiej-Krzywdy i Katarzyny Ceklarz.

Dodano: Czwartek, 4 września 2014 22:43

XXIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2014

Wystawa maszyn rolniczych, wystawy zwierząt, kiermasz ogrodniczy, prezentacja ofert agroturystycznych, kiermasz rękodzieła ludowego i rzemiosła oraz degustacje regionalnych przysmaków – to wszystko czeka na nas podczas zbliżającej się Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA 2014, która odbędzie się w ten weekend w Nawojowej koło Nowego Sącza.

Dodano: Czwartek, 27 marca 2014 22:46

Promocja książki „Sucha Góra i Głodówka w l. 1938-1939" (zdjęcia)

JABŁONKA. W czwartkowe popołudnie 27 marca Orawska Biblioteka Publiczna gościła Roberta Kowalskiego - redaktora książki „Od Zaolzia po Jaworzynę. Rewindykacje graniczne po 1938 roku.”, który wygłosił prelekcje na temat "Sucha Góra Orawska i Głodówka Orawska w granicach Rzeczypospolitej 1938-1939".

Dodano: Sobota, 26 października 2013 19:23

„Olimpijczycy spod Tatr” - konferencja połączona z promocją książki (zdjęcia)

NOWY TARG. Do dziś 195 sportowców z Podhala wystąpiło na arenach igrzysk olimpijskich. Zdobyło w sumie pięć medali - jeden złoty i cztery brązowe. W Euroregionie „Tatry” w Nowym Targu odbyła się dziś konferencja połączona z promocją książki „Olimpijczycy spod Tatr”. Gościem honorowym był Wojciech Fortuna, złoty medalista z Sapporo.

Dodano: Poniedziałek, 21 października 2013 19:15

XIII Konkurs Potraw Regionalnych połączony z promocją wierszy - uczta dla ciała i ducha (zdjęcia)

PORONIN. Nowe Bystre było gospodarzem tegorocznego gminnego Konkursu Potraw Regionalnych. W XIII edycji smakowitego konkursu wzięło udział 6 drużyn sołeckich: Stasikówka, Poronin, Nowe Bystre, Małe Ciche, Ząb oraz Bustryk. Komisja Konkursowa oceniała 191 potraw, 75 nalewek i rodzajów ciast.

Dodano: Sobota, 19 października 2013 18:47

Promocja Małopolski w Warszawie

Małopolska w niekonwencjonalny sposób zaprasza do siebie na zimę. Do soboty, 19 października, na ekranie przy stacji metra Centrum w Warszawie, warszawiacy i odwiedzający stolicę mają okazję oglądać transmisję na żywo ze specjalnego studia na Rynku Głównym w Krakowie.

Dodano: Czwartek, 18 lipca 2013 16:33

Rozpoczęła się kampania "Zwracamy uwagę na Małopolskę" (zdjęcia)

Dziś w Krakowie Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej osobiście zamontowali billboard reklamowy. W taki sposób zainaugurowana została kampania "Zwracamy uwagę na Małopolskę", której celem jest promocja oferty turystycznej regionu oraz Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej (MSIT).

Dodano: Wtorek, 4 czerwca 2013 14:27

Małopolska reklamuje się w Europie - w trasę wyruszył Camper ozdobiony czerwonym koralem

W europejską trasę wyruszył specjalny Camper ozdobiony czerwonym koralem, symbolizującym nasz region - jest to nowy pomysł na promocję Małopolski w Europie. Pierwszy przejazd potrwa trzy tygodnie i prowadzi przez Holandię, Belgię, północną Francję oraz Luksemburg.

Dodano: Środa, 13 lutego 2013 13:06

Edyta Ropek promuje zdrowie

Zdobywczyni Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas Edyta Ropek od kilku lat jest ambasadorem marki Centrum Zdrowia Tuchów. - Zawodniczka pomoże we współorganizowaniu zawodów wspinaczkowych o Puchar Centrum Zdrowia Tuchów, które odbędą się na początku maja na tuchowskim rynku.

Dodano: Wtorek, 29 stycznia 2013 15:52

Działania promocyjne Krakowa najlepiej ocenione przez samorządowców

Kraków znalazł się w gronie trzech polskich miast, których działania promocyjne w ciągu ostatnich dwóch lat zostały najlepiej ocenione przez samorządowców. Tak wynika z drugiej edycji badania przeprowadzonego przez Fundację Best Place.

Dodano: Czwartek, 27 grudnia 2012 12:36

Fundacja BUKOVINA rozpoczęła swoją działalność

Fundacja BUKOVINA powstała w celu promocji sportu i turystyki, wspierania inicjatyw lokalnych oraz popularyzowania kultury Podhala. Jej fundatorem jest Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne. W ubiegły weekend fundacja uroczyście rozpoczęła swoją działalność, włączając się w organizację spotkania bożonarodzeniowego i ustawienia choinki pod Oknem Papieskim w Krakowie.

Dodano: Sobota, 8 września 2012 10:28

XXII Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2012

W dniach 8-9 września w Nawojowej koło Nowego Sącza odbędzie się XXII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agropromocja 2012. Organizatorem wystawy jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Dodano: Niedziela, 18 marca 2012 15:21

Promocja zachodniej Małopolski

Cztery gminy z zachodniej Małopolski – Andrychów, Libiąż, Zator, Zawoja – dostaną ponad 830 tys. zł na promocję regionu. Całkowita wartość projektu to blisko 1,2 mln zł. Projekt startuje w marcu i potrwa do grudnia.

Dodano: Sobota, 10 września 2011 12:49

Polsko-słowacki projekt promocji Tatr

Biuro Promocji Zakopanego wraz z Klasterem Liptov przystąpiło do realizacji projektu "Tatry Wspólnie". - Jego celem jest promocja Tatr jako całości. W ten sposób możemy powiększyć rynek docelowy, przygotować większą, bardziej kompleksową ofertę usług dla klientów europejskich i w rezultacie przyciągnąć więcej turystów do Zakopanego, Liptowa i Tatr, jak również skłonić ich do dłuższego pobytu pod Tatrami - przekonują inicjatorzy.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl