plebiscyt
Dodano: Niedziela, 26 stycznia 2020 15:59

Gala 7. edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 roku (zdjęcia)

W Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbyła się coroczna Gala Plebiscytu Tadek na najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 roku. Już po raz siódmy docenieni Laureaci otrzymali statuetki Tadka z rąk zeszłorocznych wyróżnionych oraz Patronów poszczególnych kategorii.

Dodano: Piątek, 14 czerwca 2019 23:59

Plebiscyt „Osobowości 50-lecia Libiąża”

Libiąż świętuje jubileusz 50-lecia uzyskania praw miejskich. To świetna okazja, by podsumować pewien etap w historii, ale przede wszystkim uhonorować ludzi, którzy zasłużyli się dla miasta i jego mieszkańców. To właśnie mieszkańcy zdecydują w głosowaniu, kogo należy wyróżnić w plebiscycie.

Dodano: Niedziela, 3 lutego 2019 20:19

Gala 6 edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP (zdjęcia)

Plebiscyt TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2018 roku miał na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją wolontariacką pracę.

Dodano: Niedziela, 4 lutego 2018 19:20

Znamy laureatów Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2017 r. (zdjęcia)

Nowohuckie Centrum Kultury wypełniło się tłumem harcerskich instruktorów i partnerów ruchu harcerskiego w Małopolsce. Odbyła się tam bowiem Gala 5. edycji Plebiscytu TADEK 2017 na najlepszych instruktorów, organizowana przez Chorągiew Krakowską Związku Harcerstwa Polskiego.

Dodano: Czwartek, 21 grudnia 2017 17:40

Anna Wilk - nauczycielką na medal!

Starosta nowosądecki Marek Pławiak pogratulował dzisiaj Annie Wilk – nauczycielce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, która została laureatem plebiscytu „Nauczyciel na medal” zorganizowanego przez „Gazetę Krakowską”.

Dodano: Piątek, 24 lutego 2017 21:58

Gala 4. edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2016 roku (zdjęcia)

W Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie zorganizowana została Gala Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2016 roku. To już 4. edycja konkursu, który ma na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją społeczną pracę na rzecz młodzieży i środowiska lokalnego.

Dodano: Wtorek, 4 listopada 2014 15:16

Znamy wyniki plebiscytu „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany”! (artykuł sponsorowany)

Właśnie zakończyło się głosowanie i znani są już laureaci konkursu „Małopolska. Widać zmiany!”. W powiecie krakowskim najwięcej głosów zdobyła Gmina Skawina oraz Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego.

Dodano: Poniedziałek, 21 października 2013 09:15

Dolinki Krakowskie wygrały najnowszy plebiscyt magazynu "National Geographic Traveler" na 7 nowych cudów Polski

Dolinki Krakowskie zdobyły najwięcej głosów spośród 32 nominowanych miejsc z całej Polski. Jak podkreślają w uzasadnieniu werdyktu organizatorzy plebiscytu, "kochają je nie tylko Krakusy. Bo kto raz przyjedzie w te okolice, wraca tu potem wielokrotnie".

Dodano: Wtorek, 1 października 2013 20:43

Wielkie Odkrywanie Małopolski - finał w ten piątek w Jaworkach

SZCZAWNICA. Finał Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski odbędzie się w Jaworkach. Uroczysta gala z tej okazji zaplanowana jest na piątek 4 października, kiedy to obchodzony jest Światowy Dzień Dnia Turystyki. Szczawnica w ubiegłym roku wygrała w plebiscycie WOM.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl