najlepsi
Dodano: Niedziela, 26 stycznia 2020 15:59

Gala 7. edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 roku (zdjęcia)

W Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbyła się coroczna Gala Plebiscytu Tadek na najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 roku. Już po raz siódmy docenieni Laureaci otrzymali statuetki Tadka z rąk zeszłorocznych wyróżnionych oraz Patronów poszczególnych kategorii.

Dodano: Środa, 12 czerwca 2019 10:00

Studenci Politechniki Krakowskiej najlepsi w konkursie „Renault Easy City. Design the Future”

Jury wybrało laureatów konkursu „Renault Easy City. Design the Future”. Zwycięzcami zostali studenci Politechniki Krakowskiej Jakub Jedynak i Radosław Domżoł, którzy zaprojektowali sieć centrów przesiadkowych wykorzystujących pojazd Renault EZ-GO do transportu ostatniej mili.

Dodano: Niedziela, 19 kwietnia 2015 15:37

Najlepsi zawodnicy i ich trenerzy uhonorowani Małopolskim Laurem Sportu

Ponad 80 młodych sportowców i szkoleniowców nagrodzonych zostało Małopolskim Laurem Sportu za wybitne sukcesy sportowe w ubiegłym roku. Nagroda ma również wymiar finansowy. Uhonorowani otrzymali od 2 do 8 tysięcy zł.

Dodano: Środa, 22 maja 2013 22:45

Małopolski Laur Sportu - nagrody dla sportowców i trenerów

30 sportowców i 24 trenerów odebrało nagrody województwa małopolskiego za szczególne osiągnięcia sportowe w 2012 roku. Statuetkę za wieloletnie wspieranie rozwoju kultury fizycznej w Małopolsce odebrali przedstawiciele Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Myślenicach.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl