liceum
Dodano: Środa, 5 września 2018 10:00

Nowy budynek liceum w Grybowie

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska i Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak przyjechały dzisiaj do Grybowa, żeby uroczyście otworzyć nowy budynek Liceum Ogólnokształcącego im. Artura Grottgera oraz halę sportową. Obiekt należy do Powiatu Nowosądeckiego i będzie służył 245 uczniom.

Dodano: Środa, 25 kwietnia 2018 12:28

Wiedzą wszystko o konfederatach

Reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu zdobyli trzecie miejsce w finale konkursu historycznego "Nie uklękniemy przed mocarzy władzą. Konfederacja Barska i jej bohaterowie".

Dodano: Środa, 4 kwietnia 2018 08:02

Więziennictwo sięga po … licealistów

II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie podejmie współpracę z Zakładem Karnym w Trzebini.

Dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 19:10

Rośnie nowe liceum w Grybowie (zdjęcia)

Trwa przebudowa dawnego internatu w Grybowie na potrzeby Liceum Ogólnokształcącego. Prace postępują zgodnie z planem i w marcu przyszłego roku budynek i hala sportowa powinny być gotowe. Nie jest wykluczone, że młodzież będzie pisała maturę w 2018 roku już w nowych pomieszczeniach.

Dodano: Czwartek, 16 lutego 2017 20:23

Prezydent w Rabce-Zdroju

W Rabce-Zdroju gościła dziś głowa państwa. Prezydent Andrzej Duda odwiedził Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera, gdzie spotkał się z młodzieżą, władzami miasta i nauczycielami, a następnie złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą Marię Kaczyńską, absolwentkę tej szkoły.

Dodano: Czwartek, 30 października 2014 22:14

W hołdzie nauczycielom i uczniom

Przed dniem Wszystkich Świętych w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się uroczysty Apel Poległych. Rokrocznie poświęcony jest on profesorom i absolwentom szkoły poległym i pomordowanym, w trakcie dwóch wojen światowych i wojnie polsko-bolszewickiej.

Dodano: Środa, 19 czerwca 2013 17:11

Nowotarscy kadeci na święcie jednostki patronackiej

5 Batalion Dowodzenia z Krakowa obchodził swoje święto. Z tej okazji nowotarscy kadeci z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Prof. Venuleta wzięli udział w uroczystej paradzie.

Dodano: Niedziela, 26 maja 2013 12:24

Podhalańscy kadeci z wizytą w Komendzie Wojewódzkiej Policji (zdjęcia)

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, który prowadzili zajęcia z kadetami nie kryli, że uczniowie klas policyjnych Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Targu stanowią dyscyplinowany zespół. Liczą też na to, że wielu z nich zasili szeregi małopolskiej policji.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl