kwalifikacja wojskowa
Dodano: Poniedziałek, 19 lutego 2018 12:12

Rusza kwalifikacja wojskowa w Nowosądeckiem

Jutro rusza kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego. Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Nowosądeckiego będzie pracować od 20 lutego do 27 kwietnia 2018 r. w budynku Spółdzielni Ogrodniczej „Ziemi Sądeckiej” w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 18).

Dodano: Poniedziałek, 23 lutego 2015 21:55

Inauguracja kwalifikacji wojskowej na terenie powiatu nowotarskiego

Starosta Nowotarski Krzysztof Faber oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Nowym Targu ppłk Andrzej Bandoła uroczyście zainaugurowali pracę Powiatowej Komisji Lekarskiej dla Powiatu Nowotarskiego przy przeprowadzeniu tegorocznej kwalifikacji wojskowej.

Dodano: Czwartek, 15 stycznia 2015 22:37

W lutym ruszy kwalifikacja wojskowa

Kwalifikacja wojskowa na terenie województwa małopolskiego trwać będzie od 2 lutego do 30 kwietnia br. Na terenie województwa małopolskiego działać będzie Wojewódzka Komisja Lekarska i 23 powiatowe komisje lekarskie, z tego na obszarze każdego powiatu oraz miast działających na prawach powiatu Nowego Sącza i Tarnowa po jednej komisji lekarskiej, natomiast na terenie miasta Krakowa dwie komisje lekarskie.

Dodano: Środa, 30 stycznia 2013 15:37

Od 4 lutego do 30 kwietnia potrwa w Małopolsce kwalifikacja wojskowa

Osoby, które zgłoszą się do kwalifikacji, nie będą obowiązkowo wcielane do wojska, lecz otrzymają propozycję wstąpienia do armii zawodowej lub automatycznie zostaną przeniesione do rezerwy. Jerzy Miller, wojewoda małopolski powołał Wojewódzką Komisję Lekarską oraz 23 komisje powiatowe.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl