dni książki
Dodano: Środa, 23 kwietnia 2014 15:00

Małopolskie Dni Książki

Ruszyły Małopolskie Dni Książki "Książka i róża". Dziś i jutro mieszkańcy regionu będę mogli zakupić w wybranych księgarniach książki w promocyjnej cenie, spotkać się z autorami i uczestniczyć w imprezach promujących czytelnictwo. Członek zarządu Jacek Krupa wręczył nagrody laureatom konkursu „Drzewo Recenzji – warto czy nie warto przeczytać” i tym samym oficjalnie otworzył XIII już edycję projektu.

Dodano: Poniedziałek, 14 kwietnia 2014 14:34

Małopolskie Dni Książki

W dniach 23-24 kwietnia odbędą się XIII. Małpolskie Dni Książki "Książka i Róża". Dodatkowo 25 kwietnia odbędzie się Katalońska Noc w Bibliotece, stanowiąca podsumowanie działań w ramach Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”.

Dodano: Środa, 24 kwietnia 2013 17:22

Małopolskie Dni Książki KSIĄŻKA I RÓŻA. Spotkanie z poetą (zdjęcia)

ZAKOPANE. W czytelni młodzieżowej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, obchodzonego 23 kwietnia. Bohaterem wieczoru był Józef Baran, który promował swój najnowszy tomik - "Spadając, patrzeć w gwiazdy". Spotkanie odbyło się w ramach Małopolskich Dni Książki KSIĄŻKA I RÓŻA.

Dodano: Czwartek, 19 kwietnia 2012 16:21

Małopolskie Dni Książki „Książka i róża”

Już po raz jedenasty Województwo Małopolskie obchodzi Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”. W tegoroczną akcję włączyła się rekordowa liczba 88 księgarń. W czasie Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, od 23-24 kwietnia 2012 r., księgarnie obniżą ceny książek o min. 10 %, a do każdej zakupionej książki dołączą różę.

Dodano: Wtorek, 20 marca 2012 14:10

Konkursy dla dzieci w ramach obchodów Małopolskich Dni Książki

W ramach XI Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, które obchodzone będą w dniach 23-24 kwietnia samorząd województwa małopolskiego zaprasza dzieci do udziału w dwóch konkursach: literackim i plastycznym.

Dodano: Wtorek, 19 kwietnia 2011 22:11

Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”

W dniach 28 oraz 29 kwietnia odbędą się Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”. Pomysł organizacji Małopolskich Dni Książki Książka i Róża pochodzi z Hiszpanii, skąd do Małopolski został przeniesiony w 2002 roku.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl