Zwiedzanie
Dodano: Czwartek, 19 lipca 2018 16:40

Wakacyjne zwiedzanie Teatru im. Słowackiego

W okresie wakacyjnym Drzwi Teatru im. Słowackiego pozostają otwarte! Zapraszamy do zwiedzania jednej z najpiękniejszych placówek teatralnych w Europie.

Dodano: Czwartek, 21 czerwca 2018 23:30

Można zwiedzać schrony pod Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie (zdjęcia)

Pojawiła się nowa atrakcja na turystycznej mapie stolicy Małopolski. Można zwiedzać schrony pod Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Jest to efekt współpracy Małopolskiego Stowarzyszenia Miłośników Historii „Rawelin” i szpitala

Dodano: Wtorek, 21 listopada 2017 09:10

Zwiedzanie Wieży Ratuszowej. Zobacz panoramę Krakowa (zdjęcia)

W ramach XIII edycji Dnia Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich można było zwiedzić Wieżę Ratuszową

Dodano: Czwartek, 9 listopada 2017 13:35

Darmowe zwiedzanie Wawelu w listopadzie

Listopad to miesiąc darmowego zwiedzania Zamku Królewskiego na Wawelu. W ramach szóstej edycji akcji „Darmowy listopad” muzeum przygotowało wiele atrakcji.

Dodano: Wtorek, 18 listopada 2014 17:09

Do końca listopada zwiedzimy Wawel za darmo

Po raz drugi listopad ogłoszono miesiącem, w którym za darmo możemy odwiedzić najcenniejsze zabytki Krakowa i Warszawy. Rok temu idea darmowego zwiedzania przyciągnęła tłumy turystów.

Dodano: Sobota, 26 października 2013 15:03

KRAKÓW. Bezpłatny wstęp na Zamek Królewski w listopadzie

Polskie Muzea Rezydencje Królewskie (Zamek Królewski w Warszawie, Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Łazienki Królewskie i Muzeum Pałac w Wilanowie) wraz z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego kontynuują rozpoczętą w ubiegłym roku wspólną inicjatywę i oferują wszystkim możliwość bezpłatnego zwiedzania w listopadzie.

Dodano: Poniedziałek, 17 grudnia 2012 15:29

Darmowe wejście do Muzeum Narodowego w Krakowie przez cały miesiąc

Od 27 grudnia do 27 stycznia będzie możliwość obejrzenia wystaw stałych i czasowych w krakowskim Muzeum Narodowym za darmo. Muzeum Narodowe w Krakowie utworzone zostało w 1879 roku, jego główną siedzibą jest Gmach Główny przy alei 3 Maja 1.

Dodano: Poniedziałek, 12 listopada 2012 14:45

Do końca listopada można zwiedzać Wawel za darmo

W ramach programu "Nowoczesny patriotyzm" istnieje możliwość gratisowego zwiedzania Wawelu przez cały listopad. Komnaty królewskie, Wawel zaginiony, Dama z gronostajem, Sztuka Wschodu i wiele innych ekspozycji, a ponadto 200 godzin lekcji muzealnych adresowanych głównie do najmłodszych i seniorów.

Dodano: Środa, 19 września 2012 11:41

Bezpłatny wstęp na Wawel przez cały listopad

Muzeum Zamek Królewski na Wawelu będzie można zwiedzać w listopadzie za darmo. Nie będzie to jednorazowa akcja. Listopad na stałe będzie miesiącem wolnym od opłat dla zwiedzających.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl