Zohylina
Dodano: Niedziela, 25 sierpnia 2013 12:32

Drugi dzień muzycznego festiwalu w Bukowinie Tatrzańskiej (zdjęcia)

Trwa Muzyczna Zohylina - VI Otwarte Spotkania Artystyczne w Schronisku na Głodówce w Bukowinie Tatrzańskiej. Drugiego dnia gwiazdą wieczoru był zespół "U Studni".

Dodano: Piątek, 23 sierpnia 2013 12:11

Rozpoczęły się doroczne Otwarte spotkania Artystyczne Muzyczna Zohylina (zdjęcia)

W schronisku na Głodówce w Bukowinie Tatrzańskiej, koncertem duetu Paffulon w składzie Jacek Bieleński i Włodzimierz Kiniorski, rozpoczęły się wczoraj wieczorem VI Otwarte Spotkania Artystyczne Muzyczna Zohylina. Dziś przez cały dzień w schronisku odbywają się przesłuchania konkursowe w ramach Konkursu Piosenki Różnej.

Dodano: Czwartek, 23 sierpnia 2012 10:45

Rozpoczęły się V Otwarte Spotkania Artystyczne Muzyczna Zohylina (zdjęcia)

ZAKOPANE. Święto muzyki niekomercyjnej – V Otwarte Spotkania Artystyczne Muzyczna Zohylina rozpoczęły się spektaklem zakopiańskiej grupy teatralnej Scena A2. W Hotelu Stamary aktorzy amatorzy zaprezentowali publiczności sztukę „Napis” Geralda Sibleyras'a.

Dodano: Środa, 25 lipca 2012 19:56

V Otwarte Spotkania Artystyczne MUZYCZNA ZOHYLINA (23-25 sierpnia)

Tradycyjnie już na pożegnanie lata Fundacja Harcerstwa Polskiego Schronisko Głodówka oraz ludzie wokół niej skupieni organizują Otwarte Spotkania Artystyczne Muzyczna Zohylina. W projekt zaangażowani są artyści, którzy mieli okazję odwiedzić to magiczne miejsce, jakim niewątpliwie jest Schronisko na Głodówce.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl