Festiwal Kiepury
Zatrzymanie
Dodano: Poniedziałek, 14 grudnia 2020 15:04

Kolejne zatrzymania na lotnisku

Mimo pandemii i zmniejszonego ruchu pasażerskiego funkcjonariusze Straży Granicznej realizują swoje zadania zatrzymując i ujawniając osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tylko podczas minionego weekendu, w Krakowie-Balicach, funkcjonariusze Straży Granicznej podjęli czynności służbowe w stosunku do 5 takich pasażerów.

Dodano: Poniedziałek, 27 stycznia 2020 20:44

Agresywna panda zatrzymana przez zakopiańską policję

Zakopiańscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który w przebraniu pandy zachowywał się agresywnie wobec turystów na Krupówkach w Zakopanem.

Dodano: Wtorek, 7 stycznia 2020 09:51

Dyrektor Teatru Bagatela zatrzymany

Dyrektor krakowskiego Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen został zatrzymany. Policja weszła rano do jego mieszkania.

Dodano: Niedziela, 14 lipca 2019 10:21

38-latek zatrzymany za kradzież kamieni i żwiru z rzeki

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali 38-letniego mieszkańca tej miejscowości, który ukradł 17 metrów sześciennych kamieni i żwiru z rzeki Białka. Za kradzież i spowodowanie szkód w środowisku mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Dodano: Wtorek, 29 stycznia 2019 13:22

Wietnamczycy w chłodni

Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w Czarnej Górze 3 obywateli Wietnamu. Cudzoziemcy nielegalnie przekroczyli granicę ze Słowacją, ukryci w samochodzie ciężarowym typu chłodnia.

Dodano: Piątek, 11 maja 2018 15:00

Obywatel Armenii z torbą wypełnioną papierosami

Zasunięta, wypchana torba pod stoiskiem handlowym, a w niej papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Taki widok zastali funkcjonariusze Straży Granicznej podczas przeprowadzania kontroli na targowisku w Proszowicach.

Dodano: Czwartek, 10 maja 2018 23:43

Narkotyki w bagażu Brytyjczyka

28-letni obywatel Wielkiej Brytanii chciał polecieć do Glasgow z krakowskiego lotniska. Nie przeszedł jednak kontroli bezpieczeństwa. W jego bagażu znaleziono haszysz.

Dodano: Niedziela, 6 maja 2018 11:06

Czterech mężczyzn zatrzymanych w związku ze śmiercią kolegi

Ciało 29 – letniego mieszkańca Stróży znaleźli koło domu jego rodzice 1 maja około 5 rano. Na miejsce przybyli funkcjonariusze KPP Myślenice oraz prokurator. Położenie zwłok, a także brak innych śladów na miejscu wskazywało, że pokrzywdzony, prawdopodobnie został przetransportowany na miejsce, w którym zmarł.

Dodano: Piątek, 4 maja 2018 10:19

Rowerzysta zaatakował policjantów

W Brzeszczach policjanci zatrzymali jadącego na rowerze 36 – letniego mieszkańca Jawiszowic. Rozzłościło to mężczyznę, który zareagował agresją.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 19:40

25-latek poszukiwany do odbycia kary kilku lat więzienia wpadł, bo … jechał autobusem na gapę

Oficer dyżurny krakowskiej Policji otrzymał zgłoszenie z MPK o dwojgu młodych ludzi, którzy nie mają biletów uprawniających do jazdy autobusem i nie chcą okazać kontrolerom dokumentów tożsamości.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 11:01

Kryminalni zatrzymali 32-latka, który wyłudził od firm i prywatnych osób 630 tys. zł

W czwartkowy poranek kryminalni z KP VI w Krakowie zapukali do drzwi 32-latka, podejrzanego o popełnienie szeregu oszustw na łączna kwotę ponad 630 tys. złotych.

Dodano: Sobota, 31 marca 2018 14:03

Policjanci zatrzymali zabójce

Miechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 63-letniego mieszkańca Miechowa. Funkcjonariusze po zebraniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodano: Poniedziałek, 19 marca 2018 11:45

Włamywał się do niezamieszkałych budynków i kradł elektronarzędzia

Policjanci zatrzymali włamywacza, który okradał niezamieszkałe budynki. Przy sprawcy dwudziestu dwóch włamań oprócz skradzionych elektronarzędzi zabezpieczono także 30 tys. sztuk papierosów bez polskiej akcyzy.

Dodano: Sobota, 17 marca 2018 14:03

Zatrzymano niefrasobliwego sprawcę fałszywego alarmu na dworcu PKP w Tarnowie

W piątek o godzinie ósmej rano w holu głównym dworca PKP, jeden z podróżnych oczekujący na pociąg pozostawił swoją torbę podróżną bez nadzoru. Wywołało to zaniepokojenie pracowników ochrony dworca, którzy powiadomili służby ratunkowe.

Dodano: Piątek, 9 marca 2018 15:51

Poszukiwany w całym kraju - zatrzymany na Podhalu

Zakopiańscy policjanci zatrzymali dzisiaj w jednym z pensjonatów w Kościelisku, pochodzącego z Jeleniej Góry 44-latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Dodano: Środa, 28 lutego 2018 12:54

Zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Funkcjonariusze krakowskiej komendy dokonali kolejnych zatrzymań osób trudniących się produkcją i rozprowadzaniem narkotyków, dzięki czemu udaremniono wprowadzenie do obiegu znacznych ilości prawnie zabronionych substancji.

Dodano: Piątek, 23 lutego 2018 13:36

Zatrzymali sprawców zanim dowiedzieli się o przestępstwie

Poszukiwany wpadł, bo szedł obok komisariatu. Chwile potem policjantów odwiedził jego kolega, zaniepokojony o jego losy. Na tym nie koniec. Kilka minut wcześniej pobili przechodnia…

Dodano: Wtorek, 20 lutego 2018 14:40

Zatrzymano podejrzanych o zabójstwo 19-latka zatrzymani. Napastnicy odrąbali mu rękę maczetą

Policja zatrzymała czterech mężczyzn w wieku od 19 do 25 lat podejrzewanych o zabójstwo 19-latka, który zginął 30 stycznia br. przy ul.Teligi w Krakowie - po ataku grupy mężczyzn.

Dodano: Wtorek, 20 lutego 2018 11:42

Policja zatrzymała cztery osoby w sprawie śmierci 18-latka

18-latek został brutalnie pobity i poraniony m.in. maczetą na osiedlu przy ulicy Teligi w Prokocimiu. Zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała w tej sprawie cztery osoby w wieku od 19 do 25 lat. Zatrzymani są powiązani ze środowiskiem pseudokibiców.

Dodano: Środa, 7 lutego 2018 21:10

Na lotnisku zatrzymano mężczyznę poszukiwanego za nielegalne posiadanie broni

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach, zatrzymali powracającego z Wielkiej Brytanii obywatela Polski. 55-letni mężczyzna poszukiwany był przez Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 11:20

Zatrzymano trzy osoby za handel narkotykami

Trzy osoby zostały zatrzymane tuż po tym, jak sprzedały 5,5 kg marihuany. Są związane ze środowiskiem pseudokibiców jednego z krakowskich klubów. W domach dwóch podejrzanych znaleziono także kokainę i sterydy.

Dodano: Czwartek, 1 lutego 2018 09:15

Kolejny urzędnik z Podhala zatrzymany przez ABW

NOWY TARG. Jak informuje portal podhale24 - to kolejna odsłona afery łapówkarskiej w Powiatowym Zarządzie Dróg w Nowym Targu. Włodzimierz Krzywicki, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Krakowie potwierdził, że funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali kolejnego urzędnika Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu - kierownika działu zamówień publicznych.

Dodano: Sobota, 20 stycznia 2018 11:54

Gwałciciel z Finlandii zatrzymany w Krakowie

Kika miesięcy w Krakowie przebywał poszukiwany 32-letni obywatel Finlandii. Mężczyzna został zatrzymany w centrum. Okazało się, że miał przy sobie dopalacze. Był też poszukiwany europejskim nakazem aresztowania w sprawie gwałtu. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

Dodano: Piątek, 19 stycznia 2018 14:42

Strzały w Brzeszczach, zatrzymano agresora

Stróże prawa znad Soły musieli oddać strzały w powietrze, by poskromić uzbrojonego, agresywnego mężczyznę.

Dodano: Piątek, 12 stycznia 2018 10:20

Poszukiwany w Kielcach - zatrzymany w Krakowie

Funkcjonariusze Straży Granicznej z lotniska w Krakowie-Balicach zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez polski wymiar sprawiedliwości. Tym razem był to Polak deportowany z Wielkiej Brytanii.

Dodano: Poniedziałek, 8 stycznia 2018 13:04

Poszukiwany Polak zatrzymany na lotnisku

Na lotnisku w Krakowie-Balicach, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali Polaka przylatującego z Londynu. W trakcie przeprowadzania kontroli okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie w celu zatrzymania i doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Dodano: Wtorek, 2 stycznia 2018 12:48

Obywatel Ukrainy dwukrotnie zatrzymany przez Straż Graniczną

Zobowiązanie do opuszczenie Polski oraz 3 letni zakaz wjazdu do Strefy Schengen, to kara jaką poniesie ob. Ukrainy, którego w 2017 r. dwukrotnie zatrzymywała Straż Graniczna.

Dodano: Wtorek, 2 stycznia 2018 09:44

Internetowy, 62-letni pedofil zatrzymany

W ręce policji trafił mężczyzna, który rozpowszechniał w internecie treści pornograficzne z udziałem dzieci. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki współpracy funkcjonariuszy z krakowskiego powiatu z policjantami z komendy wojewódzkiej.

Dodano: Piątek, 29 grudnia 2017 11:57

Policja zatrzymała podejrzanego o napad na bank w Nowym Targu

Mężczyznę, o którym na razie nic bliższego nie wiadomo, zatrzymano wczoraj późnym wieczorem w Wiśle. Nowotarska prokuratura zamierza postawić mu zarzut napadu na placówkę Getin Banku przy ulicy Szaflarskiej w Nowym Targu. Zdarzenie miało miejsce 19 grudnia tego roku.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 12:40

Bez ważnej wizy i na podwójnym gazie

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem zatrzymali obywatela Ukrainy, który znajdując się pod wpływem alkoholu spowodował kolizję drogową.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 10:51

CBA zatrzymała kilka osób w związku przyjęciem korzyści materialnych. Wśród zatrzymanych jest syn senatora PiS

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś pięć osób w związku z własnym śledztwem w sprawie pośrednictwa w załatwieniu spraw w zamian za korzyści majątkowe i powoływania się na wpływy w instytucjach państwowych i samorządowych. Wśród zatrzymanych jest wiceprezes zarządu małopolskiej fundacji Grzegorz K. - syn senatora PiS Stanisława Koguta.

Dodano: Sobota, 2 grudnia 2017 19:08

Policjanci z Żabna zatrzymali pedofila, który ponad rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Żabnie uzyskali informację o ukrywaniu się poszukiwanego 23-latka w jednym z mieszkań na terenie gminy Żabno. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Żarach w maju br. za przestępstwa określone w artykule 200 kodeksu karnego. Z uwagi na to, że podejrzany ukrywał się przed organami ścigania poza granicami kraju wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania (ENA).

Dodano: Piątek, 1 grudnia 2017 19:40

Obywatel Turcji z fałszywymi dokumentami

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach zatrzymali 29 listopada br. obywatela Turcji. Cudzoziemiec przylatujący z Grecji posiadał przy sobie trzy dokumenty tożsamości.

Dodano: Wtorek, 21 listopada 2017 14:50

Jadłodzielnia pozwoli zatrzymać marnowanie żywności

„Nie marnuj… dziel się i częstuj!” – tak władze Wadowic zachęcają mieszkańców do tego, by oddawali jedzenie tam, gdzie się ono nie zmarnuje. W mieście powstała Jadłodzielnia.

Dodano: Piątek, 10 listopada 2017 14:48

Kobieta zatrzymana za posiadanie narkotyków

Policjanci z Komisariatu w Świątnikach Górnych zatrzymali 33-letnią kobietę za posiadanie narkotyków. W miejscu zamieszkania przechowywała 77 g suszu marihuany.

Dodano: Sobota, 28 października 2017 15:25

Policjanci z Zielonek zatrzymali sprawców dwóch rozbojów

Wieczorem dyżurny Komisariatu Policji w Zielonkach otrzymał zgłoszenie o rozboju, gdzie trzej nieznani sprawcy po uderzeniu i obezwładnieniu pokrzywdzonego gazem, skradli należący do niego rower górski. Na miejsce został skierowany patrol mundurowych.

Dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 19:09

Bił kobiety po twarzy, został zatrzymany

Tarnowscy stróże prawa ujęli mężczyznę, który na terenie miasta miął napastować kobiety. Podejrzany trafił do aresztu.

Dodano: Środa, 18 października 2017 11:41

Policjanci zatrzymali złodzieja złomu, który okradał wagon pociągu towarowego

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze na gorącym uczynku zatrzymali 48 – letniego mieszkańca gminy Przeciszów, podejrzanego o kradzież złomu. Funkcjonariusze zaskoczyli złodzieja w czasie, gdy z jednego z wagonów pociągu towarowego wyrzucał jadące do huty zezłomowane elementy metalowe.

Dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 12:57

Członkowie grupy oszukującej metodą na policjanta zostali zatrzymani przez krakowskich funkcjonariuszy

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie zatrzymali 3 osoby podejrzane o 3 oszustwa metodą „na policjanta”. Łączna wartość strat to 80.000 złotych.

Dodano: Poniedziałek, 9 października 2017 12:26

Tarnowscy policjanci zatrzymali parę, która produkowała fałszywe banknoty i puszczała je w obieg

Produkowali na domowym sprzęcie elektronicznym polskie banknoty, a następnie wprowadzali je do obiegu na terenie gminy Zakliczyn. Zatrzymani w mieszkaniu mieli przygotowane, podrobione 8 banknotów stuzłotowych oraz 8 banknotów dziesięciozłotowych. Doprowadzeni do prokuratury usłyszeli zarzut podrabiania oraz puszczania do obiegu fałszywych, polskich środków płatniczych.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 16:45

Kolejne zatrzymania ws. korupcji w krakowskim sądzie

Były zastępca dyrektora z Ministerstwa Sprawiedliwości i biznesmen zatrzymani przez agentów rzeszowskiej delegatury CBA w sprawie korupcji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie. W związku z ta sprawą zatrzymano już szesnaście osób. Podejrzanym przedstawiono zarzuty przywłaszczenia blisko 21 mln zł. Straty sądu mogą sięgać w sumie ponad 35 mln zł.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 12:07

SG zatrzymała wyroby akcyzowe za 0,5 miliona złotych

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem ujawnili znaczne ilości wyrobów akcyzowych w postaci krajanki tytoniowej, papierosów i alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 11:01

W Krakowie zatrzymano sprawcę wstrząsającej zbrodni

Policjanci zatrzymali 52-letniego Roberta J., podejrzewanego o zabójstwo 23-letniej mieszkanki Krakowa. Do makabrycznej zbrodni doszło w 1998 roku – zwyrodnialec obdarł swoja ofiarę ze skóry, z której następnie uszył kostium. Śledczy z FBI, którzy też zajmowali się sprawą, określili tę zbrodnię jako jedną z najbardziej szokujących w cywilizowanym świecie.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 10:27

Cyber-żartownisie zatrzymani

Policjanci Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością KWP w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Bochni oraz Prokuraturą Rejonowa w Bochni zajmowali się przestępstwem „stalkingu” tj. uporczywego nękania rodziny zamieszkałej w Bochni, przy wykorzystaniu portalu społecznościowego Facebook oraz połączeń telefonicznych.

Dodano: Czwartek, 28 września 2017 09:41

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która ukradła ze sklepowej kasy gotówkę. Swoje zachowanie tłumaczyła, że pieniądze zabrała w ramach swojej wypłaty, gdyż postanowiła się zwolnić z pracy.

Dodano: Piątek, 22 września 2017 10:28

Zatrzymano dwóch dilerów i zabezpieczono 20 kg marihuany

Krakowscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch dilerów narkotyków oraz zabezpieczyli prawie 20 kilogramów marihuany.

Dodano: Poniedziałek, 8 maja 2017 12:24

Zatrzymano pirata drogowego, który chciał potrącić policjanta i staranował radiowóz

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych, gdy dwóch funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, oznakowanym radiowozem patrolowali ulice Skawiny.

Dodano: Niedziela, 30 kwietnia 2017 10:34

Zatrzymano podejrzanych o zdemolowanie ok. 30 samochodów

Intensywne czynności śledcze w sprawie dewastacji 28 samochodów osobowych w Krakowie zakończyły się zatrzymaniem 4 mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa.

Dodano: Czwartek, 20 kwietnia 2017 09:37

W wyniku działań prokuratury i policji doszło do zatrzymania kilkunastu osób związanych ze środowiskiem pseudokibiców

Wobec dziewięciu mężczyzn podejrzanych o przestępstwa przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii i inne Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza w Krakowie, zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, z powodu obawy matactwa.

Dodano: Wtorek, 25 października 2016 12:44

Policjanci z Suchej Beskidzkiej krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę rozboju

37-latek po północy wyszedł z lokalu za młodym nietrzeźwym mężczyzną. Pod pozorem wspólnego dalszego spożywania alkoholu zaprowadził 19-latka w ustronne miejsce i tam bardzo mocno uderzył go w tył głowy, po czym zabrał portfel i uciekł.

Dodano: Poniedziałek, 17 października 2016 12:02

Zatrzymani dwaj sprawcy fałszywego alarmu w Ministerstwie Obrony Narodowej

Krakowscy policjanci szybko namierzyli telefon, z którego dzwoniący mężczyzna zgłosił podłożenie ładunku wybuchowego. Zatrzymani zostali dwaj 16-latkowie – przebywający w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

Dodano: Piątek, 29 maja 2015 15:10

Sądeccy policjanci zatrzymali sześć osób podejrzanych o czerpanie korzyści i ułatwianie nierządu

W wyniku intensywnej pracy policjantów ustalono, że nielegalny proceder trwał od sierpnia 2014 roku i obejmował swym zasięgiem teren aż trzech województw. Zatrzymani, którzy z nielegalnego procederu osiągnęli korzyści majątkowe w wysokości co najmniej 80 tysięcy złotych już usłyszeli zarzuty.

Dodano: Poniedziałek, 25 maja 2015 17:53

8 Ukraińców i Szwajcar zatrzymani za naruszenie przepisów

W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 9 cudzoziemców naruszających obowiązujące w Polsce przepisy.

Dodano: Poniedziałek, 11 maja 2015 15:52

Zatrzymano pseudo-graficiarzy

Wczesnym rankiem krakowscy policjanci otrzymali informacje, iż na jednej z ulic dwóch mężczyzn umieszcza graffiti na jednym z budynków. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Zatrzymani mieli w plecakach trzy pojemniki ze sprayem, których kolor był identyczny, co do umieszczonych na elewacji budynku napisach.

Dodano: Czwartek, 30 kwietnia 2015 08:30

Zatrzymano 3 członków zorganizowanej grupy przestępczej

Funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 2 Polaków i Ormianina, kolejnych członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się produkcją i sprzedażą towarów akcyzowych.

Dodano: Czwartek, 1 stycznia 2015 19:34

Zatrzymano 10 cudzoziemców

Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 10 cudzoziemców, którzy naruszyli obowiązujące w Polsce przepisy.

Dodano: Sobota, 8 listopada 2014 12:46

Obrońcy praw zwierząt chcą zablokować w niedzielę drogę do Morskiego Oka

Ponad 700 osób zapowiedziało na Facebook'u swój udział w niedzielnej blokadzie drogi do Morskiego Oka. Uczestnicy akcji chcą zatrzymać dorożki z turystami i uniemożliwić im przejazd. Ma to być, jak twierdzą, forma protestu przeciwko wykorzystywaniu koni.

Dodano: Piątek, 7 marca 2014 12:26

Straż Graniczna zatrzymała kilku Ukraińców

W Siewierzu i Chyżnem zatrzymano trzech obywateli Ukrainy – dwóch z nich nie posiadało dokumentów uprawniających do pobytu na terenie naszego kraju, a trzeci figurował w wykazie osób, których pobyt na terytorium RP jest niepożądany. Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali w sumie pięciu obywateli Ukrainy oraz jednego obywatela Australii, którzy naruszyli przepisy ustawy o cudzoziemcach.

Dodano: Sobota, 8 lutego 2014 14:36

KRAKÓW. Policjanci zatrzymali podejrzewanych o napaść na 18-latka

W piątek, 7 lutego krakowska policja zatrzymała podejrzewanych o napaść na 18-latka na pętli tramwajowej w Mistrzejowicach. Zostali już wstępnie zidentyfikowani, noc spędzili w areszcie. Sprawą zajmują się policjanci wspólnie z Prokuraturą. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara 12 lat pozbawienia wolności.

Dodano: Wtorek, 14 stycznia 2014 12:45

Krakowscy policjanci zatrzymali 9 hucznie imprezujących osób. Znaleziono narkotyki

W nocy z soboty na niedzielę (11 /12 stycznia) krakowscy policjanci zatrzymali dziewięć hucznie imprezujących osób. Najmłodsza z nich ma 15 lat. W mieszkaniu odnaleziono 180 działek marihuany oraz prawie kilogram kokainy, akcesoria do porcjowania narkotyków, maczetę i farbę w sprayu.

Dodano: Piątek, 8 listopada 2013 17:58

KRAKÓW. Zatrzymano sprawcę fałszywego alarmu bombowego

W sobotę, 30 października na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna i poinformował, że w budynkach sądu w Krakowie znajduje się bomba. Alarm okazał się fałszywy.

Dodano: Środa, 18 września 2013 11:28

Akcja straży granicznej: znaleziono 5 kg narkotyków

Straż graniczna zatrzymała członków grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Razem z trzema mieszkańcami Podhala i Krakowa w wieku 36-39 lat, w ręce funkcjonariuszy wpadło prawie 5 kilogramów narkotyków. W miejscach pobytu zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, marihuanę, extasy, meta amfetaminę, kokainę. Trzy osoby usłyszało zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Dodano: Czwartek, 11 kwietnia 2013 17:36

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu na starszą kobietę

W Mszanie Dolnej (powiat limanowski) idącą po ścieżce obok torowiska 65-letnią kobietę zaatakował młody człowiek. Napastnik przewrócił kobietę na ziemię i usiłował wyrwać jej torebkę.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl