Zatrucie
Dodano: Środa, 8 listopada 2017 20:01

Pożar w Spytkowicach. Dwie osoby zatruły się dymem

Ogień pojawił się w pomieszczeniu gospodarczym przy domu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zapaliły się euro-palety i szmaty.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2017 16:32

Bakterie coli w szkole w Miliku

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny nakazał dziś w trybie natychmiastowym unieruchomić ujęcie wody dla Szkoły Podstawowej w Miliku. W wodzie wykryto obecność bakterii z grupy coli. W pobranych próbkach przekroczone też zostały parametry mętności.

Dodano: Poniedziałek, 27 stycznia 2014 16:16

Spytkowice: nie zdołano uratować dziecka zatrutego czadem

Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować jednego z dzieci, które zatruło się tlenkiem węgla dziś w Spytkowicach (pow. nowotarski). Matkę i drugie dziecko przetransportowano śmigłowcami do szpitali.

Dodano: Poniedziałek, 27 stycznia 2014 15:10

Zatrucie czadem w Spytkowicach

Jedna osoba dorosła i dwoje dzieci (3 i 6 lat) zatruło się dziś tlenkiem węgla w Spytkowicach (pow. nowotarski). Poszkodowani są w ciężkim stanie, jedno z dzieci poddane było reanimacji.

Dodano: Sobota, 8 czerwca 2013 13:16

Dzieci z objawami zatrucia pokarmowego trafiły do krakowskiego szpitala

20 dzieci ze szkoły podstawowej w Łukowie (woj. lubelskie) trafiło z objawami zatrucia pokarmowego do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Jak poinformował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie Adam Jędrzejczyk, dzieci były na "zielonej szkole" w miejscowości Ząb koło Zakopanego.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl