WSB
Zalew
Dodano: Środa, 19 maja 2021 07:11

Interwencja ZNP w sprawie obwodnicy pod Krakowem przy Zalewie „Kryspinów”. Wystosowano pismo do Marszałka Województwa.

ZNP wystosowało pismo do Marszałka Województwa Małopolskiego w sprawie obwodnicy Liszek. Związek dołącza do protestu przeciwko wariantowi rekomendowanemu przez lokalne władze – przez środek wsi i na terenach rekreacyjnych Zalewu „Kryspinów”.

Dodano: Środa, 28 kwietnia 2021 09:57

Protest przeciwko obwodnicy przy popularnym kąpielisku Krakowa

We wtorek w rejonie Zalewu „Kryspinów” pod Krakowem blisko 200 osób w zielonych kamizelkach spacerowało w proteście przeciwko planowaniu obwodnicy Liszek na terenach rekreacyjnych przy popularnym kąpielisku.

Dodano: Niedziela, 28 marca 2021 18:00

Zalew Kryspinów zagrożony, obwodnica przetnie wieś

Gmina Liszki planuje obwodnicę w sąsiedztwie popularnego wśród Krakowian kąpieliska „Kryspinów”. Nieinformowani o zamiarach urzędników i włodarzy mieszkańcy apelują o ochronę cennych terenów rekreacyjnych i swoich domów.

Dodano: Środa, 5 września 2018 10:00

Nowy budynek liceum w Grybowie

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska i Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak przyjechały dzisiaj do Grybowa, żeby uroczyście otworzyć nowy budynek Liceum Ogólnokształcącego im. Artura Grottgera oraz halę sportową. Obiekt należy do Powiatu Nowosądeckiego i będzie służył 245 uczniom.

Dodano: Wtorek, 24 lipca 2018 22:13

Rysunki Sławomira Mrożka nad Zalewem Nowohuckim (zdjęcia)

W tym roku nad Zalewem Nowohuckim w ramach Bulwar[t]u Sztuki 2018 prezentowane są rysunki Sławomira Mrożka.

Dodano: Wtorek, 24 lipca 2018 13:52

Bulwar/t/ Sztuki 2018 -Scena Nocy Letniej: "Kowboj Parówka" (zdjęcia)

Nad Zalewem Nowohuckim każdy weekend to inny program kulturalny. Tę część miasta od czerwca kulturalnie wkręca Łaźnia Nowa. I - jak się okazuje - z sukcesem. Tym razem sobotni lipcowy wieczór należał do "Kowboja Parówki".

Dodano: Czwartek, 21 września 2017 20:15

Stan alarmowy na Podhalu. Woda zalewa Nowy Targ (zdjęcia)

W związku z gwałtownym wzrostem poziomu wody na rzekach i potokach, po południu starosta Krzysztof Faber ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe na terenie powiatu nowotarskiego. Niestety deszcz nadal pada,a poziom wody w Dunajcu przekroczył już 4 metry.

Dodano: Wtorek, 4 kwietnia 2017 13:44

Urzędnicy wyłonili zwycięską koncepcję zagospodarowania wschodniej części zalewu Bagry

Teren wokół zalewu częściowo został zrewitalizowany. Teraz czas na wschodnią część. Urzędnicy wyłonili zwycięską koncepcję zagospodarowania tego terenu.

Dodano: Poniedziałek, 9 września 2013 10:08

KRAKÓW. Czy zalew Bagry zostanie objęty strefą ciszy?

12 tysięcy złotych będzie przeznaczone na specjalistyczne badania, które wykażą, czy na zalewie Bagry przekraczane są normy hałasu i czy zasadne byłoby wprowadzenie tam zakazu pływania motorówkami i skuterami wodnymi.

Dodano: Czwartek, 6 czerwca 2013 21:49

Woda zalewa tor

- Mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim w Krakowie stoją pod znakiem zapytania – informuje mistrzyni świata Maria Ćwiertniewicz. - Woda z Wisły zalewa tor. Najwcześniej start w sobotę? Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji.

Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl