Zajęcia
Dodano: Środa, 12 czerwca 2019 17:00

Nówka sztuka

Kreatywne zajęcia dla dzieci Nówka sztuka odbywające się w Miejskim ośrodku kultury sportu i rekreacji w Chrzanowie.

Dodano: Wtorek, 26 marca 2019 12:26

Sensoplastyka -slime

Zajęcia dla dzieci

Dodano: Sobota, 22 grudnia 2018 22:37

Styczniowe zajęcia edukacyjne w MIMie

Ludowe przysłowie głosi: Styczeń rok stary z nowym styka, czasem zimnem do kości przenika, czasem w błocie utyka. Czy my się tym martwimy? Wcale nie! W Muzeum Inżynierii Miejskiej zawsze dzieje się coś ciekawego.

Dodano: Środa, 25 lipca 2018 01:50

Bulwar(t) Sztuki: Na sportowo - zajęcia Tai Chi

KRAKÓW. Chcesz złapać balans i odzyskać równowagę? Weź udział w zajęciach Tai Chi i Chi Kung prowadzonych przez instruktorów krakowskiej szkoły YIN-YANG.

Dodano: Piątek, 6 lipca 2018 10:30

Lipcowe zajęcia edukacyjne w Muzeum Inżynierii Miejskiej i Ogrodzie Doświadczeń

Wiedzę można zdobywać również podczas wakacji, świetnie się przy tym bawiąc. Dlatego dla młodszych gości, jak i dorosłych, przygotowano różnorodną ofertę wakacyjnych zajęć, pokazów, wykładów oraz oprowadzeń w przestrzeniach muzeum, ale też na świeżym powietrzu w Ogrodzie Doświadczeń.

Dodano: Piątek, 22 czerwca 2018 19:20

500 uczniów uczestniczyło w Akademii Mobilności ZIKiT

Kraków prowadzi bezpłatne spotkania dla uczniów szkół podstawowych, pod nazwą Akademia Młodego Krakowianina. Ze względu na cele akcji jakimi są edukacja ekologiczna czy bezpieczne poruszenie się po mieście, lekcje organizowane są w różnych jednostkach miejskich.

Dodano: Niedziela, 18 stycznia 2015 11:58

Nauka pod okiem mistrza

Na lodowisku w Czarnym Dunajcu rozpoczęły się zajęcia jazdy hokejowej, które prowadzi Marek Batkiewicz - wieloletni bramkarz Podhala Nowy Targ, olimpijczyk, reprezentant Polski. W pierwszym treningu udział wzięli chłopcy oraz dziewczęta z Czarnego Dunajca i okolic. Nie zabrakło też przedszkolaków.

Dodano: Czwartek, 16 października 2014 23:09

"Dzień na orawskiej pogródce" w Jabłonce (zdjęcia)

W ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich przeprowadzono w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce zajęcia edukacyjne. Warsztaty miały na celu odkrycie dziedzictwa kulturowego Orawy.

Dodano: Sobota, 20 września 2014 08:12

Siemacha w Wieliczce

W nowej siedzibie stowarzyszenia Siemacha pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, dzieci będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w wielu zajęciach oraz otrzymają pomoc w nauce.

Dodano: Wtorek, 5 sierpnia 2014 23:58

Komora rozgorzeniowo-dymowa w jednostce PSP w Nowym Targu (zdjęcia)

Na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Targu przeprowadzono zajęcia praktyczne dla strażaków powiatu nowotarskiego w mobilnej komorze rozgorzeniowo -dymowej . Podczas zajęć strażacy ćwiczyli różnorodne sytuacje pożarowe, z jakimi spotykają się podczas prawdziwych działań.

Dodano: Czwartek, 12 września 2013 20:43

HURRA! STUDIO ogłasza nabór na zajęcia animacji w roku szkolnym 2013/14 w Rabce i Krakowie

Program zajęć obejmuje zapoznanie się z różnymi technikami animacji poklatkowej (rysowaną, plastelinową, przedmiotową, wycinanką i pikselacją) oraz ważnymi dla tych technik twórcami i ich filmografią. Ponadto uczestnicy poznają podstawowe pojęcia filmowe oraz nauczą się je stosować w praktyce. Wprowadzimy też podstawy obróbki cyfrowej obrazów i dźwięków oraz montażu filmów. Dla zainteresowanych możliwość wprowadzenia podstaw animacji komputerowej.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl