Zaginiony
Dodano: Wtorek, 23 stycznia 2018 20:21

Los Piotra Kijanki nadal nieznany

Nadal nie wiadomo co mogło się stać z 34 - latkiem, który zaginał w Krakowie w dniu święta Trzech Króli.

Dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 13:51

Lipnica Wielka. Poszukiwania za zaginionym

Policjanci, GOPR-owcy oraz strażacy poszukiwali w dniu wczorajszym 42 latka, który wyjechał z domu w godzinach południowych i do chwili obecnej nie powrócił. Dziś poszukiwania zostały wznowione.

Dodano: Niedziela, 19 kwietnia 2015 14:08

Siepraw, Stróża: policjanci zaangażowani w poszukiwania zaginionych

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków włączyło się w akcje poszukiwawcze zaginionych mężczyzn. Odnaleziono ich po kilku godzinach. Zdarzenia miały kontekst podjęcia próby samobójczej. 25 i 32-latek są już pod opieką lekarzy.

Dodano: Czwartek, 12 marca 2015 22:11

Drony pomocne przy poszukiwaniu zaginionych w górach?

Funkcjonariusze Nieetatowej Grupy Poszukiwawczej działającej przy Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Grupę Podhalańską GOPR w Rabce-Zdroju na temat poszukiwania osób zaginionych według standardów SAR. Na spotkaniu zaprezentowano też możliwości, jakie dają drony.

Dodano: Wtorek, 23 lipca 2013 21:11

Zaginął Bogdan Krężel

17 lipca wyszedł z domu i do dziś nie wrócił mieszkaniec Rabki-Zdroju Bogdan Krężel. Mężczyzna ma 42 lata, 180 cm wzrostu. Rodzina zgłosiła już zaginięcie policji, która rozpoczęła poszukiwania zaginionego.

Dodano: Niedziela, 16 czerwca 2013 14:32

Wyprawa do Karakorum w poszukiwaniu ciał zaginionych himalaistów

Dziś do Pakistanu wyrusza wysokogórska wyprawa, zorganizowana z inicjatywy Jacka Berbeki, której celem jest odszukanie i pochowanie ciał, zaginionych, później uznanych za zmarłych - dwóch uczestników polskiej zimowej wyprawy na Broad Peak - Macieja Berbeki i Tomasza Kowalskiego.

Dodano: Sobota, 6 kwietnia 2013 12:13

Wystawa "Wawel Zaginiony" z nowymi eksponatami

Renesansowe detale architektoniczne i rzeźby związane z historią wzgórza wawelskiego znalazły się w trzech nowych salach w lapidarium na Zamku Królewskim na Wawelu. Eksponaty pochodzące z XVI i pocz. XVII w. dopełniają wystawę "Wawel Zaginiony".

Dodano: Piątek, 8 marca 2013 12:57

Nie ma żadnych nowych informacji o losach dwóch zaginionych polskich himalaistów

Dwaj z czterech zdobywców ośmiotysięcznika Broad Peak - Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski - zaginęli podczas zejścia. Ostatni kontakt z Kowalskim nawiązał w środę rano czasu miejscowego kierownik wyprawy Krzysztof Wielicki.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl