Zaginięcie
Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 12:25

Motorniczy pomógł odnaleźć zaginione dzieci

W siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SA w Krakowie odbyło się spotkanie, w trakcie którego Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak wręczył okolicznościowy adres z podziękowaniami jednemu z motorniczych. Grzegorz Bzdyl, który kilka dni temu pomógł odnaleźć dwóch chłopców - otrzymał również nagrodę z rąk Grzegorza Dyrkacza, Członka Zarządu ds. Zarządzania Przewozami krakowskiego MPK.

Dodano: Niedziela, 9 kwietnia 2017 22:50

Zaginął młody mieszkaniec Ostrowska. Prawdopodobnie wskoczył do rzeki i nie wypłynął

Wczesnym popołudniem dwóch młodych mężczyzn raczyło się alkoholem nad brzegiem Dunajca. Jeden z nich miał wskoczyć do rzeki. Po sześciu godzinach zgłoszono jego zaginięcie.

Dodano: Sobota, 23 lipca 2016 21:25

Zaginęła młoda kobieta

W środę 20 lipca o godzinie 20.50 do Komisariatu Policji w Chełmku zgłoszono zaginięcie Barbary Kurasz, 26 – letniej mieszkanki Bobrka. Kobieta wyszła z domu we wtorek rano i od tej pory nie jest znane jej miejsce pobytu, nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

Dodano: Środa, 29 lipca 2015 20:37

Trwają poszukiwaia 17-letniego mieszkańca Tylmanowej

Policja nadal poszukuje Seweryna Adamczyka, mieszkańca Tylmanowej, który dwa lata temu, 17 marca o godzinie 14:30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Dodano: Niedziela, 26 lipca 2015 18:52

Andrzej Bargiel włączy się w poszukiwania polskiego narciarza w Karakorum

Wczoraj wieczorem na zboczach góry Gaszerbrum II zaginęł Olek Ostrowski. Pochodzący z Podkarpacia narciarz wraz z himalaistą, Piotrem Śnigórskim zjeżdżali w stronę bazy na nartach. Ostrowski najprawdopodobniej wpadł do szczeliny.

Dodano: Środa, 6 marca 2013 20:08

Wzrasta niepokój o losy małopolskich himalaistów

Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski mogli wpaść do szczeliny, to możliwe wytłumaczenie braku z nimi kontaktu - mówi Artur Hajzer, szef projektu "Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015". We wtorek ta dwójka oraz Adam Bielecki i Artur Małek byli na szczycie Broad Peak.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl