Zaduszki
Dodano: Czwartek, 5 listopada 2020 10:09

Szkoła pamięta - akcja uczniów Zespołu Szkół w Krynicy-Zdroju

Wielu uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju włączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej – SZKOŁA PAMIĘTA!

Dodano: Niedziela, 26 listopada 2017 20:30

IV Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych (zdjęcia)

W Krakowie zorganizowane zostały IV Krakowskie Zaduszki Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych. Po „Przemarszu wyklętych" wokół Rynku Głównego uczestnicy wydarzenia zgromadzili się w Bazylice Mariackiej na Mszy św. wypominkowej, celebrowanej przez metropolitę krakowskiego abp Marka Jędraszewskiego.

Dodano: Środa, 19 października 2016 12:00

Salon Zaduszkowy 2016 w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie

Wstęp wolny!
Bezpłatne wejściówki na miejsca siedzące można odbierać w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w sobotę poprzedzającą spotkanie od godziny 9.00 do wyczerpania limitu miejsc.

Dodano: Wtorek, 18 października 2016 19:50

Krakowskie Zaduszki Jazzowe

Wybitni jazzowi wykonawcy krajowi i zagraniczni – to ich utwory będą prezentowane w czasie 61. Krakowskich Zaduszek Jazzowych, które potrwają od 31 października do 7 listopada. Koncerty będą odbywać się w Krakowie, Wieliczce, Trzebini i Lanckoronie. Województwo Małopolskie współfinansuje to wydarzenie.

Dodano: Poniedziałek, 17 listopada 2014 18:27

Elektroniczne Zaduszki w Zakopanem (zdjęcia)

Poezja Jerzego, Kingi i Marii Gruszczyńskich oraz muzyka Jerzego Gruszczyńskiego już po raz dziesiąty gościła w Starym Kościele w Zakopanem podczas Elektronicznym Zaduszek.

Dodano: Poniedziałek, 3 listopada 2014 10:36

Muzyczne Zaduszki (zdjęcia)

W zakopiańskim Kinie Sokół odbył się wyjątkowy koncert – Muzyczne Zaduszki. Wydarzenie zorganizowane przez Biuro Promocji Zakopanego poświęcone było pamięci zmarłych w ostatnich miesiącach wybitnych muzyków: Jarka Śmietany, Jana Jarczyka i Marka Jackowskiego.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl