Zabierzów
Dodano: Środa, 7 marca 2018 13:32

Dziś jazda koleją za darmo

Zanieczyszczenie powietrza w Małopolsce znów znacznie przekroczyło normy, dlatego dziś (7 marca) wszyscy kierowcy, którzy zdecydują się na pozostawienie samochodu na parkingu nie zapłacą za bilet w pociągach obsługiwanych przez Koleje Małopolskie i Przewozy Regionalne. Bezpłatne przejazdy są realizowane na obszarze Aglomeracji Krakowskiej.

Dodano: Piątek, 2 września 2016 16:24

Zmiany organizacji ruchu na dk 79 w Zabierzowie

W związku z modernizacją linii kolejowej E30 odcinek Zabrze – Katowice – Kraków, etap IIb, w poniedziałek 5 września br. nastąpią zmiany organizacji ruchu na dk 79 w Zabierzowie.

Dodano: Czwartek, 7 listopada 2013 21:10

Zabierzów „Gminą Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji

Zabierzów otrzymał przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym tytuł „Gmina Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. Tytuł ten przyznawany jest m.in. za aktywne podejmowanie działań organizacyjnych, promocyjnych i finansowych, stałe polepszanie infrastruktury gminnej, promowanie pro-ekologicznych inwestycji i obiektów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, praworządność i wysoki poziom etyczny pracowników gminy.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl