Golemo
Zabawa
Dodano: Niedziela, 15 marca 2020 18:00

Otyliada .VII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki 2020.

OTYLIADA - ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY!
14 marca 2020 r.

Dodano: Piątek, 12 lipca 2019 14:51

30 urodziny Rabkolandu za nami! Kiedy kolejne imprezy w Rabce?

Cóż to był za weekend! O takich urodzinach marzy każde dziecko… i każdy park rozrywki! 30 urodziny Rabkolandu, wyjątkowy jubileusz rabczańskiego parku rozrywki, były okazją do dwóch dni fantastycznej zabawy.

Dodano: Niedziela, 24 czerwca 2018 18:40

Rozpoczyna się "Lato z Parowozami"

Skansen Chabówka jak co roku przygotował cykl wydarzeń, których celem jest uświadomienie poprzez zabawę i edukację potrzeby ratowania kolejowego dziedzictwa i roli, jaką odgrywa Spółka PKP CARGO w tym zakresie. Oprócz pociągów retro uruchamianych dwa razy dziennie w każdy weekend wakacji z Chabówki do Kasiny Wielkiej, liczne atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami, malowanie plansz z pociągami i wiele innych.

Dodano: Środa, 3 stycznia 2018 10:29

Dzieci bawiły się na torach, apel policji

Oświęcimscy stróże prawa apelują do mieszkańców miasta i okolic, by sprawdzały, gdzie bawią się ich pociechy. Jeden z maszynistów zauważył dzieci, które przebywały w niebezpiecznej odległości od torów kolejowych.

Dodano: Poniedziałek, 1 stycznia 2018 14:06

Dziesiątki tysięcy bawiących się na Rowni Krupowej i problem z opuszczeniem miasta

Według szacunków policji na zakopiańskiej imprezie sylwestrowej bawiło się 90 tys. osób. Przez całą noc służby miały moc pracy, to obyło się bez poważniejszych incydentów. Po szampańskiej nocy pojawił się kłopot - tym razem z wyjazdem z Zakopanego.

Dodano: Czwartek, 4 maja 2017 16:31

Modlitwa i zabawa pod papieskim ołtarzem (zdjęcia)

Pół tysiąca osób modliło się dziś i bawiło pod Ołtarzem Papieskim w Starym Sączu, gdzie zainaugurowano małopolskie obchody I Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W wydarzeniu wzięli udział starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk.

Dodano: Wtorek, 2 maja 2017 11:20

W Zabawie pod Tarnowem „wylądował” samolot z II wojny światowej

To samolot legenda. Taką Dakotą Jan Nowak-Jeziorański został przerzucony do Polski w trakcie II wojny światowej. Wylądował wtedy pod Tarnowem, a akcja odbyła się pod kryptonimem Most III. Pomnik ją upamiętniający stanął we wsi Zabawa. Teraz wystawiony będzie tam również cenny wrak zabytkowej Dakoty ofiarowany przez prywatnego kolekcjonera. Transport takiego samolotu jest sporym wyzwaniem. Podjęła się go OMEGA Pilzno.

Dodano: Niedziela, 13 listopada 2016 09:56

ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!

Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w lipcu tego roku dostarczyły jego uczestnikom wielu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Ale to był dopiero początek – teraz przed młodymi ludźmi jest kolejne zadanie wyznaczone przez Papieża Franciszka – mają „zamienić wygodne kanapy na wyczynowe buty”, w których wyruszą w świat. Pomóc w tym ma cykl wydarzeń ŚDM. Jesteśmy razem! Organizowanych przez Archidiecezję Krakowską. Dwa z nich odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Wstęp jest wolny.

Wydarzenie dla wszystkich, których połączyła idea Światowych Dni Młodzieży
28 października 2016 (piątek), godz. 17:00
13 listopada, godz. 17:00

Dodano: Czwartek, 27 października 2016 10:15

MFI: Tydzień kreatywności

43 partnerów, prawie 100 wydarzeń i ponad 4 tys. uczestników - za nami szósta edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji, największego w regionie wydarzenia poświęconego innowacjom i przedsiębiorczości.

Dodano: Piątek, 21 października 2016 20:35

Historyczna gra terenowa w Jodanowie (zdjęcia)

Wczoraj odbyła się trzecia z cyklu sześciu gier terenowych opartych o historię II wojny światowej na terenie Gminy Jordanów.

Dodano: Piątek, 21 października 2016 16:47

Cała Polska uczy się nocą – 3. edycja Nocy Szkoleń

W najbliższą sobotę w 24 polskich miastach od godziny 18 rozpocznie się Noc Szkoleń. Każdy chętny będzie miał niebywałą okazję do nawiązania nowych znajomości i przede wszystkim poszerzenia horyzontów.

Dodano: Sobota, 9 lipca 2016 12:40

EnegryLandia świętuje drugie urodziny!

Jeden z najnowocześniejszych parków rozrywki w Europie - położona w Zatorze EnergyLandia świętuje w ten weekend drugie urodziny. Z tej okazji przygotowano kolejne atrakcje.

Dodano: Wtorek, 14 czerwca 2016 13:09

Wodne szaleństwa, rowery, slacklining i tajska kuchnia na Summer Battle Opening

18 czerwca, w sobotę, Jasna, Tatralandia i Gino Park Bešeňová oficjalnie powitają tegoroczne lato. Aktywny wypoczynek, sport i oczywiście dobry nastrój opanują całe Niskie Tatry

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2016 20:26

Najlepsi młodzi kierowcy z Polski spotkają się w Nowym Sączu

Jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej czy przygotowanie pojazdów do jazdy – między innymi tymi umiejętności będą musieli popisać się uczestnicy finału XX Jubileuszowego Finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który od 8 do 10 czerwca odbywać będzie się w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.

Dodano: Piątek, 3 czerwca 2016 01:28

Ferment Fest po raz ósmy!

3 i 4 czerwca, czyli w niniejszy piątek jak co roku odbędzie się w Nowym Targu kolejna edycja Ferment Festu. To jeden z najbardziej znanych i najdłużej funkcjonujących w Polsce festiwali z niezależną muzyką undergroundową związaną ze sceną HC/punk.

Dodano: Wtorek, 31 maja 2016 15:12

W Pawilonie Wyspiańskiego odbyła się konferencja prasowa dotycząca XXI Letniego Festiwalu Jazzowego

Udział w konferencji wzięli: Witold Wnuk - Dyrektor Letniego Festiwalu Jazzowego w Piwnicy Pod Baranami, Stanisław Dziedzic Dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa oraz Małgorzata Jantos Przewodnicząca Komisji Kultury i Ochrony Zabytków a także Marek Michalak polski muzyk jazzowy, puzonista i kompozytor, członek zespołu Jazz Band Ball Orchestra, założyciel Mishaluck Band, współzałożyciel Old Metropolitan Band

Dodano: Czwartek, 26 maja 2016 19:50

IV Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych

3 i 4 czerwca br. na płycie Placu Niepodległości w Zakopanem zorganizowany zostanie IV Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Przegląd jest formą rywalizacji zespołów w zakresie musztry indywidualnej i zespołowej zgodnej z regulaminem musztry Sił Zbrojnych RP.

Dodano: Niedziela, 4 maja 2014 09:10

Zabawa Pod Wierzbą (zdjęcia)

W krościeńskim Amfiteatrze pod Wierzbą został zorganizowany festyn rodzinny. Była to pierwsza impreza w odremontowanym na nowo obiekcie. Na festynie zaprezentowały się m.in. muzyka Jana Kubika, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Małe Pieniny", Orkiestra Dęta OSP Krościenko n.D., grupa taneczna z Ochotnicy, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Pieniny" oraz zespół folkowy "Kurniawa".

Dodano: Środa, 1 stycznia 2014 13:23

Sylwester w Szczawnicy (zdjęcia)

Turyści oraz mieszkańcy Szczawnicy spędzili sylwestrową noc na zabawie plenerowej przy dolnej stacji PKL „Palenica”. W programie tegorocznej imprezy znalazły się koncerty zespołów rockowych: „Gravity” oraz „Johnny”. O północy dyrektor MOK-u Piotr Gąsienica złożył przybyłym gościom życzenia oraz zaprosił na największy w Pieninach pokaz ogni sztucznych. Po północy zorganizowana została dyskoteka dla wszystkich.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl