Golemo
Ząb
Dodano: Czwartek, 21 listopada 2019 16:39

Eksperymenty w Zębie

Można się było dowiedzieć między innymi w jaki sposób nasz umysł postrzega rzeczywistość, siedząc na wirującym krześle można było doświadczyć, jak w praktyce działa teoria zachowania momentu pędu, trójwymiarowy model ludzkiego ciała uczył tego, jak jesteśmy zbudowani, a łamigłówki pobudziły do logicznego myślenia.

Dodano: Niedziela, 11 sierpnia 2019 11:00

Strażackie Śpasy

W Zębie będzie można przyjrzeć się zmaganiom strażaków. Druhowie zmierzą się w licznych konkurencjach i zabawach na starym sprzęcie strażackim podczas swojego święta nazwanego „Strażackie Śpasy”.

Dodano: Niedziela, 18 listopada 2018 16:09

Charytatywne Andrzejki w Zębie dla Jasia Jarząbka (zdjęcia)

W Karczmie u Zapotocznego odbyła się charytatywna zabawa Andrzejkowa zorganizowana przez Podhalańskie Stowarzyszenie „Iskierka Nadziei”.

Dodano: Sobota, 7 kwietnia 2018 16:06

Huczne powitanie Kamila Stocha w Zębie (zdjęcia)

Mistrz olimpijski, zwycięzca Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch jest uroczyście witany w rodzinnej miejscowości, czyli Zębie. Witają go włodarze Podhala, gminy, mieszkańcy i kibice.

Dodano: Poniedziałek, 19 lutego 2018 19:22

Kibice dopingowali skoczków w rodzinnej miejscowości Kamila Stocha (zdjęcia)

Górale i turyści trzeci raz zebrali się przy wyciągu narciarskim „Potoczki” w Zębie, aby wspólnie oglądać na 18-metrowym telebimie konkurs drużynowy w skokach narciarskich i dopingować biało-czerwonych skoczków.

Dodano: Niedziela, 18 lutego 2018 12:14

Zobacz jak kibice dopingowali Stocha w jego rodzinnej miejscowości (zdjęcia)

Blisko 200 turystów i mieszkańców rodzinnej miejscowości Kamila Stocha przybyło na wyciąg "Potoczki", gdzie na telebimie wspólnie oglądali zmagania skoczków na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang.

Dodano: Sobota, 6 stycznia 2018 21:00

Kamil Stoch arcymistrzem!

Kamil Stoch z Zębu wygrał w Bischofshofen i tym samym zwyciężył w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi skoczek w historii tego sportu wygrał też wszystkie cztery konkursy w TSC.

Dodano: Czwartek, 4 maja 2017 01:34

I Festyn Rodzinny w Zębie (zdjęcia)

Niezapomniane wrażenia, dobra zabawa, duża dawka dobrej muzyki, tańce, smaczne ciasta, przysmaki z grilla, zawody rodzinne, Zumba na świeżym powietrzu, “dmuchańce”, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, przepiękne występy dzieci, to tylko część atrakcji, która czekała na wszytkich gości I Festynu Rodzinnego w Zębie.

Dodano: Niedziela, 27 listopada 2016 22:00

Jubileusz szkoły w Zębie

Szkoła Podstawowa w Zębie (pow. tatrzański) świętowała jubileusz 130-lecia istnienia

Dodano: Wtorek, 25 marca 2014 17:25

W Zębie witają Kamila Stocha (zdjęcia)

Około tysiąca osób przyszło powitać Kamila Stocha na Bartolski Wierch w Zębie. Wielu jest oficjeli, posłów i lokalnych samorządowców. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi został przywieziony dorożką w asyście banderii konnej. Towarzyszyła mu żona.

Dodano: Czwartek, 25 lipca 2013 19:55

Śmierć 31-letniego motocyklisty

Do tragedii doszło po południu w Zębie (gmina Poronin). 31-letni motocyklista ze Śląska na łuku drogi stracił panowanie panowanie nad motorem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny przepust. Po przewiezieniu do szpitala zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Dodano: Wtorek, 14 sierpnia 2012 11:09

Strażackie Śpasy - w tym roku deszczowe, ale bardzo widowiskowe (zdjęcia)

W ramach XI Tatrzańskich Wici w Zębie zorganizowane zostały Strażackie Śpasy, czyli doroczne Małopolskie Zawody Sikawek Konnych. Śpasy to zawody strażackie na starym sprzęcie. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami posługiwania się wiekowymi urządzeniami. A łatwe to nie było.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl