Występ
Dodano: Wtorek, 10 grudnia 2019 19:31

Nagrody dla poetów i animatorów kultury

Podczas spotkania z okazji Powiatowego Dnia Działacza Sportu i Kultury starosta przyznał nagrody finansowe dla osób zaangażowanych w upowszechnianie kultury i ochronę dziedzictwa narodowego na terenie Powiatu Nowosądeckiego.

Dodano: Wtorek, 4 grudnia 2018 16:20

"Kwiat paproci" fragment sztuki i próba medialna

Kwiat paproci to spektakl familijny inspirowany twórczością Stanisława Wyspiańskiego i klasyczną baśnią o poszukiwaniu tego, co nieosiągalne. Jak osiągnąć nieśmiertelność? Czy w ogóle jest to możliwe? I jakim kosztem?

Dodano: Sobota, 10 listopada 2018 09:00

Artyści wystąpią dla chorych na nowotwory neuroendokrynne

„Black or white” - pod takim hasłem 10 listopada w krakowskim teatrze Variette odbędzie się koncert charytatywny na rzecz pacjentów dotkniętych nowotworami neuroendokrynnymi. Celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości na temat tych nieznanych powszechnie nowotworów oraz zwrócenie uwagi na objawy, które mogą być pomocne w ich rozpoznaniu.

Dodano: Piątek, 31 sierpnia 2018 19:48

Sztywny Pal Azji - na żywo, w plenerze (zdjęcia)

KRAKÓW. W okolicy Wawelu razem z Metaforma Cafe prowadzony był na żywo program Rock Radio. Gościem specjalnym był zespół Sztywny Pal Azji, który dał mini recital,

Dodano: Czwartek, 19 lipca 2018 21:27

ICE Classic: Kent Nagano wraz z Orchestre symphonique de Montreal (zdjęcia)

W Centrum Kongresowym ICE Kraków miało miejsce wielkie muzyczne wydarzenie: na jednej scenie wystąpił: zdobywca trzech nagród Grammy Kent Nagano, soliści – gwiazdy Metropolitan Opera oraz słynna kanadyjska. Orchestre Symphonique de Montreal. A to wszystko było w ramach ostatniego w tym roku cyklu ICE Classic.

Dodano: Piątek, 15 czerwca 2018 20:48

Nie dość, że na drzewie, to jeszcze wiewiórka zagrała nad Sołą

Ruszył długo oczekiwany Tauron Life Festival w Oświęcimiu. Pierwszy koncert zagrała grupa Wiewiórka na Drzewie.

Dodano: Czwartek, 22 marca 2018 10:55

Moscow City Ballet: "Romeo i Julia" w ICE Kraków (zdjęcia)

Moscow City Ballet powrócił do Krakowa z najbardziej romantyczną opowieścią miłosną wszech czasów! Zwaśnione rodziny, scena balkonowa, wymiana sekretnych liścików, potajemne spotkania i tragiczne nieporozumienie skutkujące śmiercią zakochanej pary – to wszystko, co tak dobrze znamy z Szekspirowskiego dramatu, w dźwięki ubrał Sergiusz Prokofiew.

Dodano: Czwartek, 8 lutego 2018 17:10

Występ kwartetu Salut Sakin w MCK SOKÓŁ

NOWY SĄCZ. Ostatnim wydarzeniem XVII Festiwalu Wirtuozerii i Żartu Muzycznego FUN AND CLASSIC będzie występ kwartetu SALUT SALON (Niemcy) z programem LIEBE - LOVE - MIŁOŚĆ.

Dodano: Czwartek, 4 stycznia 2018 23:56

Szesnaście chórów wystąpiło w Centrum Kongresowym ICE Kraków (zdjęcia)

W programie koncertu zagrano i zaśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, usłyszeliśmy m.in. „Gdy się Chrystus rodzi”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Mizerna cicha”, „Bóg się rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Jezus malusieńki” oraz „Lulajże Jezuniu”.

Dodano: Wtorek, 12 grudnia 2017 08:10

"Ślub" Anny Augustynowicz w MOSie (zdjęcia)

KRAKÓW. Na Festiwalu Boska Komedia pokazano wczoraj spektakl zatytułowany "Ślub" w reżyserii Anny Augustynowicz. Przedstawienie zrealizowały dwa teatry: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu w koprodukcji z Teatrem Współczesnym w Szczecinie.

Dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 19:58

Projekt "Vars & Kaper - DeconstructiON" występ trio Pawła Kaczmarczyka wraz z wokalistką Dorotą Miśkiewicz (zdjęcia)

KRAKÓW. Koncertem laureata nagrody "Mateusze Trójki" - projektem "Vars & Kaper - DeconstructiON" rozpoczęła się tegoroczna edycja Jazz Juniors International Exchange. 3 grudnia na scenie Centrum Kongresowego ICE Kraków odbył się występ trio Pawła Kaczmarczyka wraz z wokalistką Dorotą Miśkiewicz.

Dodano: Wtorek, 7 lipca 2015 17:43

Występ Pogórzan w Wysowej

W pierwszy weekend wakacji 4 i 5 lipca br. w Parku Zdrojowym w Wysowej odbyła się kolejna edycja festynu "Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami". Jak co roku impreza zgromadziła rzesze pasjonatów ziół, ekologii i kultury regionu.

Dodano: Wtorek, 26 sierpnia 2014 21:42

Fantastycznym występem przegnali deszcz w Szczawnicy

Mimo niesprzyjającej aury na szczawnickiej scenie pod Kolejką PKL, dla publiczności pod parasolami wystąpił bośniacko – hercegowiński Miejski Zespół Dziecięco – Młodzieżowy z Tuzli. Ich stroje, szczególnie dziewcząt nawiązywały do kultury tureckiej.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl