Wyjazd
Dodano: Wtorek, 22 grudnia 2020 16:29

Luksusowe Bali – czemu to idealny pomysł na wyjazd? (art. sponsorowany)

Bali – jedna z najsłynniejszych indonezyjskich wysp, tropikalna, egzotyczna, mistyczna. Od ostatnich lat kojarzona przede wszystkim z bujnymi lasami deszczowymi, rękodziełem, drewnianą balijską architekturą, jogą i medytacją oraz zdrową kuchnią, niż z betonowymi kurortami i wieczną imprezą w Kucie i Denpasar.

Dodano: Wtorek, 14 listopada 2017 12:31

Obcokrajowcy muszą wyjechać z kraju

Na terenie powiatu krakowskiego strażnicy graniczni przeprowadzili kontrolę legalności pobytu obcokrajowców. Okazało się, że część Ukraińców zamiast zwiedzać Małopolskę, pracowała.

Dodano: Czwartek, 2 marca 2017 13:01

Zespół „Juzyna” z Zawoi na karnawale we Włoszech

Ostatnie dni karnawału bardzo dobrze wykorzystali członkowie zespołu regionalnego „Juzyna”, którzy na zaproszenie burmistrza miasta Cosenza oraz organizatorów międzynarodowego festiwalu folklorystycznego Gran Galà del Folklore zaprezentowali się w Kalabrii na południu Włoch. Festiwal odbył się podczas karnawału w Castrovillari.

Dodano: Wtorek, 16 września 2014 00:02

Nowotarżanki wywalczyły awans do finału Pucharu Europy. Ale nie stać ich na wyjazd (film)

Pod koniec sierpnia wicemistrzynie Polski w unihokeju, zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ grając w eliminacjach do Pucharu Europy wywalczyły awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 7 – 12 października w Norwegii.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl