Allmedica
Wycieczka
Dodano: Sobota, 10 lipca 2021 08:03

„Śladami pierwszych znakarzy” czyli idziemy na Luboń Wielki trasą Stanisława Dunin-Borkowskiego

W tym roku Muzeum Wł. Orkana w Rabce-Zdroju świętuje 85-lecie. Z tej okazji przygotowany został festiwal „Muzeum w Krajobrazie. Krajobraz w Muzeum”. To już w sierpniu, a teraz pracownicy zapraszają na spacery z cyklu „Śladami pierwszych znakarzy - tropem Stanisława Borkowskiego".

Dodano: Czwartek, 30 stycznia 2020 09:10

Planujesz zwiedzanie Małopolski? Sprawdź, ile kosztuje wynajęcie samochodu na lotnisku Kraków-Balice (art. sponsorowany)

Małopolska jest w stanie zaoferować mnóstwo atrakcji zarówno pod kątem turystycznym, jak i biznesowym. Aby swobodnie dotrzeć do każdej z nich, warto wykorzystać dobrze rozwiniętą sieć dróg i odwiedzić najważniejsze punkty na mapie, korzystając z samochodu. Tuż po przylocie można wypożyczyć auto, które następnie zostanie zwrócone w dowolnym innym punkcie obsługiwanym przez operatora.

Dodano: Niedziela, 24 listopada 2019 10:15

Polska zobacz więcej - trwa weekend za pół ceny

Trwa ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach 22-24 listopada 2019 roku wiele muzeów, restauracji i hoteli dostępnych jest w specjalnych, atrakcyjniejszych niż zwykle cenach. Także w Małopolsce.

Dodano: Niedziela, 28 kwietnia 2019 19:52

Uczniowie z Łapsz na wycieczce po miejscach pamięci (zdjęcia)

Ósmoklasiści i uczniowie klas gimnazjalnych szkoły w Łapszach Niżnych w wiosenny dzień - 25 kwietnia, odwiedzili Wadowice i zobaczyli muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu.

Dodano: Czwartek, 23 sierpnia 2018 18:22

Fotograficzna wycieczka na Czerwone Wierchy (zdjęcia)

GÓRY. Po kilku upalnych dniach, w weekend wreszcie przyjdzie ochłodzenie. Załamanie pogody nie ucieszy niestety miłośników górskich wędrówek.

Dodano: Czwartek, 18 stycznia 2018 11:20

7. edycja Lawinowego ABC. "Stawiamy na edukację, a nie zamykanie Tatr"

Szkolenia z ratownikami TOPR, wycieczki z pracownikami TPN, pokazy sprzętu lawinowego oraz wykłady. To wszystko już w ten weekend w ramach dni otwartych Lawinowego Centrum Treningowego.

Dodano: Wtorek, 12 września 2017 20:19

Zabrał na wycieczkę amunicję, wpadł w Krakowie

Pogranicznicy z lotniska w Balicach w plecaku jednego z podróżnych ujawnili magazynek wraz z czterema sztukami amunicji, kaliber 9 mm, COBA II. Należał do Ukraińca.

Dodano: Piątek, 28 kwietnia 2017 12:23

Ruszają rejsy wycieczkowe po Jeziorze Orawskim

Od 1 maja znów będzie można popływać po malowniczym Jeziorze Orawskim na pokładzie słowackiego statku turystycznego MP-ORAVA.

Dodano: Wtorek, 4 kwietnia 2017 19:35

Miał zawieźć dzieci na wycieczkę. Był pod wpływem alkoholu

Policjanci z komisariatu policji w Kętach zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autokaru. Mężczyzna miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. W takim stanie miał zamiar zawieźć przedszkolaki na wycieczkę do Bielska – Białej.

Dodano: Poniedziałek, 7 października 2013 16:38

Wycieczka w Tatry wieczorową porą (zdjęcia)

TATRY. Michał Adamowski prezentuje fotorelację ze swojego wieczornego spaceru w rejonie Kasprowego Wierchu.

Dodano: Piątek, 1 lutego 2013 17:22

Przewodnicy mieszkańcom - bezpłatne wycieczki po Krakowie

W niedzielę (3 lutego) oraz w kolejnych dniach lutego w ramach akcji „Przewodnicy Mieszkańcom” w Krakowie odbędą się bezpłatne wycieczki dla mieszkańców i turystów. Są one elementem obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika w Małopolsce.

Dodano: Wtorek, 13 listopada 2012 12:59

Budapeszt – trzy dni w stolicy Węgier (zdjęcia)

- Miniony weekend spędziłem na wycieczce do Budapesztu – największego i najpiękniejszego miasta na Węgrzech, które też dzięki swemu położeniu na prawym (Buda) i lewym (Peszt) brzegu Dunaju uznawane jest za jedną z najpiękniejszych stolic świata - wyjaśnia Michał Adamowski.

Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl