Wybór
Dodano: Czwartek, 9 listopada 2017 22:10

Pielgrzymi wybierają Małopolskę. Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowe

Nasz region jest chętnie odwiedzany nie tylko przez osoby, które szukają możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku, podziwiania wyjątkowych krajobrazów czy udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Wiele osób z całego świata decyduje się na przyjazd do Małopolski dla uniesień duchowych. Wędrując po naszym regionie można bowiem zwiedzić wyjątkowe świątynie różnych wyznań, wędrować po specjalnych szlakach pielgrzymkowych oraz zobaczyć wiele innych, interesujących obiektów sakralnych.

Dodano: Środa, 25 lutego 2015 23:20

"Babski wybór.... " - spektakl w wykonaniu Śwarnych (zdjęcia)

NOWY TARG. Przedstawiona przez Śwarnych historia Wojtka, "takiego zwykłego - ani mądrego, ani głupiego, tylko wojtkowatego" jest tragikomiczna. Głaskany, ale i poniewierany, oszukiwany i wyśmiewany kończy tragicznie. Na pozór. Bo choć odbiera sobie życie, i tak trafia do św. Pietra, który pokazuje mu - jak po ludzku, po chłopsku odegrać się na tych wszystkich babach.

Dodano: Czwartek, 15 sierpnia 2013 23:27

Wybrano najlepsze produkty tegorocznych Europejskich Targów Produktu Regionalnego (zdjęcia)

ZAKOPANE. Podczas Europejskich Targów Produktu Regionalnego, Jury wybrało najlepszy produkt tegorocznych edycji Targów. W roku jest nią "szynka bacowska" produkowana przez firmę Lederpol Macieja Pawlikowskiego z Białego Dunajca.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl