Wspomnienia
Dodano: Piątek, 28 grudnia 2018 10:30

Podziel się wspomnieniami ze świąt

Muzeum Etnograficzne w Krakowie organizuje zbiórkę relacji związanych z wigilią Bożego Narodzenia. Organizatorzy czekają na zdjęcia (nawet te amatorskie) i opowieści (nie muszą być długie). Ważne, aby pokazywały przeżycia związane z momentem dzielenia się opłatkiem.

Dodano: Czwartek, 24 maja 2018 20:40

Wspomnienie rotmistrza Witolda Pileckiego

Nowotarska Grupa Mieszkańców "PAMIĘĆ", zaprasza mieszkańców Miasta i okolicy, na uroczystą Mszę św. do kościoła św, Katarzyny w Nowym Targu, w piątek 25 maja br. o godz. 18,00. Msza św. zostanie odprawiona w 70 rocznice śmierci rotmistrza Witolda Pileckiego.

Dodano: Poniedziałek, 14 maja 2018 23:19

Piwnica pod Baranami & Krakowskie Forum Kultury zaprosili na "Wspomnienie o Annie Szałapak"

O Białym Aniele Piwnicy pod Baranami opowiadał Jacek Wójcicki. Rozmowę poprowadził red. Wacław Krupiński.

Dodano: Wtorek, 16 września 2014 21:50

Dzieciństwo w okresie okupacji we współczesnych wspomnieniach mieszkańców Podhala – XXII Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Tatrzańskim

ZAKOPANE. "Dziedzictwo – źródło tożsamości” – pod takim hasłem odbywają się tegoroczne, już XXII Europejskie Dni Dziedzictwa w Polsce. W niedzielę 21 września o godz. 18.oo w Galerii Sztuki W. i J. Kulczyckich (Droga na Koziniec 8) odbędzie się spotkanie z dr Stanisławą Trebunią-Staszel.

Dodano: Wtorek, 12 sierpnia 2014 08:06

Spacerkiem po festiwalowej Krynicy i wspomnienia dawnych lat (zdjęcia)

W oczekiwaniu na kolejne popołudniowe koncerty 48. Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju - melomani, ale także turyści mają wiele miejsc do zwiedzania oraz wypoczynku.

Dodano: Piątek, 25 kwietnia 2014 22:04

Jacek Zieliński: Święci są wśród nas...

- Byłem bierzmowany przez biskupa pomocniczego Karola Wojtyłę. To jedno z najbardziej osobistych wspomnień o naszym Ojcu Świętym - wspomina Jacek Zieliński, członek zespołu "Skaldowie", polski wokalista, trębacz, skrzypek, aranżer i kompozytor.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl