Wspinaczka
Dodano: Niedziela, 25 sierpnia 2019 13:16

W Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy we wspinaczce sportowej

ZAKOPANE. Podczas 15. Spotkań z Filmem Górskim zostaną rozegrane mistrzostwa Europy we wspinaczce sportowej w stolicy polskich Tatr. To będzie najważniejsze wydarzenie w Polsce, bo bouldering znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Tokio (2020) i Paryżu (2024).

Dodano: Czwartek, 28 marca 2013 12:00

Wspinaczka - Lodospad w Dolinie Białej Wody (zdjęcia)

Trener trzech dyscyplin sportowych (judo, alpinizmu i kolarstwa) - Jacek Jaworski, na co dzień prezes Fundacji Zdrowy Sport i nauczyciel w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Targu, w którym wdraża młodzież w arkana judo i wspinaczki; ma ambitne plany związane z popularyzacją tych dyscyplin w powiecie nowotarskim, szczególnie wśród młodzieży wiejskich gmin Orawy i Podhala.

Dodano: Piątek, 15 marca 2013 21:23

Tatry na sportowo (zdjęcia i film)

Wykorzystując „okno pogodowe” sprzyjające wspinaczkom zimowym zespół trenera alpinizmu Jacka Jaworskiego przebywając w Morskim Oku dokonał dwóch interesujących wspinaczek, będących dla Zbyszka Topora z Gliczarowa Górnego drugą i trzecią, a dla Bartka Hojdasa z Bystrej pierwszą i drugą wspinaczką zimową.

Dodano: Środa, 30 marca 2011 14:57

Krystian Herba ma nowy cel (film)

Zawodnik z Rzeszowa przygotowuje się do kolejnej wspinaczki. Celem jest Messeturm - najwyższy pod względem liczby pięter budynek w Europie - 61 pięter, 1344 schody - wspinaczka już w maju. Dodajmy - wspinaczka rowerowa.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl