Golemo
Wrocław
Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 00:19

"... Sceny buntu" Teatr Łażnia Nowa

Samospalenie jako obywatelski sprzeciw i kręcenie porno dla ratowania przyrody. Co łączy te formy buntu? Odpowiedź mamy znaleźć w sztuce Marcina Libera, realizowanej z udziałem byłych aktorów Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Dodano: Środa, 28 września 2016 12:36

Małopolska Chmura Edukacyjna

„Nowoczesne regiony przyjazne mieszkańcom” – to hasło przewodnie VII Kongresu Regionów, który odbywał się we Wrocławiu. W trakcie dwudniowego spotkania przedstawicieli samorządów, biznesu i organizacji pozarządowych jednym z panelistów był Marszałek Małopolski Jacek Krupa.

Dodano: Wtorek, 13 września 2016 21:19

Wieliczka, Wrocław, Jawor, Świdnica - zabytki na Liście UNESCO

Największe drewniane świątynie w Europie - Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, wspaniałą Halę Stulecia we Wrocławiu oraz Zamek Żupny i kopalnię soli w Wieliczce oglądać można na wyjątkowej, niemalże dokumentacyjnej wystawie „Wieliczka, Wrocław, Jawor, Świdnica - zabytki na Liście UNESCO”. Jej wernisaż będzie miał miejsce 14.09.2016 r. o godz. 12.00 w Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka na III poziomie kopalni soli.

Dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2013 23:11

Lotnisko wojskowe w Nowym Targu (zdjęcia)

Lotnisko w Nowym Targu dzisiaj zamieniło się w lotnisko wojskowe. Do miasta przyleciało 10 śmigłowców, które wywołały spore poruszenie wśród mieszkańców. Wszystko to za sprawą Wojsk Lądowych, które od dzisiaj realizują szkolenie 56 Bazy Lotniczej z Inowrocławia w terenie górzystym.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl